Pozbawienie dziewictwa: bolesne lub nie

Pozbawienie dziewictwa: bolesne lub nie

Wiele dziewcząt, którzy jeszcze nie mieli czasu na smak zakazanego owocu o nazwie sex, bardzo zaniepokojony pytanie: stracić dziewictwo bolesne? Muszę powiedzieć, że strach przed bólem często powoduje dziewczyny, aby opóźnić ten ważny punkt później. Ale są też takie dziewczyny, które mówią do widzenia ich dziewictwa w 13-14 lat i powiedzieć, że nie było bolesne.

Więc gdzie jest prawda? Nadal boli czy nie ?

W rzeczywistości, istnieje wiele czynników, które mogą mieć notatkę będzie bolesny proces dla każdej dziewczyny defloracji. Po pierwsze, każda osoba ma swój próg bólu, więc jeśli dla niektórych dziewcząt pierwszy seks wydaje straszne tortury, inni go przenieść, a trzeci w ogóle podoba.

Drugi punkt: wiele zależy od błony dziewiczej, jego kształtu i siły. Dla niektórych dziewczyn może być tak gęsta, że ​​ani jedno, ani inne czasy nie jest możliwe, aby złamać. Oczywiście, wszystkie te próby są towarzyszy ból, a czasami nawet w celu rozwiązania problemów w placówce medycznej chirurgicznie. Ponadto membrana może być ciągłe lub „półksiężyca”, to znaczy mają otwór. Czasami błona dziewicza może być nie istnieje. Wszystko to zależy od indywidualnych cech każdej kobiety. Tak więc, jeśli dziura jest na tyle duża, w Pleven, pierwszy seks może być całkiem bezbolesne.

Stopień sprężystości błoną dziewiczą również odgrywa rolę. Zdarza się, że błona dziewicza jest tak elastyczna, że ​​po prostu nie mogą się złamać, a kobieta jest „niewinny” przed urodzeniem.

Duży wpływ na stopień procesu Defloration bólu zapewnia umiejętności i Zachowanie partnera. Korzystnie, jeśli osoba będzie działać powoli i delikatnie rozciągając błony dziewiczej. W ogóle, po raz pierwszy nie jest zalecane, aby zaniedbać miłości i pieszczot, ponieważ przyczynia się do pobudzenia, tworzenie zaufania do partnera i rozluźnienie mięśni. Sztywność przeciwnie, zwiększa nacisk, dlatego też pęknięcie błona może wydawać się bardziej bolesne.

Pozy – Innym czynnikiem, który może wpłynąć na sposób wygodny, bolesne i bezbolesne dla dziewcząt będzie jej pierwszy seks. „Niewygodne” postawa jest lepiej zostawić w późniejszym czasie, z akrobatycznych wyczynów i powinny być opuszczone. -Aby Głównym i dziewczyna i jej partner był wygodny. I powszechnie uważany za najbardziej odpowiednie postawy, gdy dziewczyna leży na łóżku i przycisnął do kolana do piersi, a jej partner wchodzi od góry.

I wreszcie – lepiej wtedy, gdy będzie pragnąć i nastroju. Krok nad sobą i co ten pośpiech w tym przypadku do niczego. Nawiasem mówiąc, paniki i owinąć się w coś, co będzie bolało tylko zaostrzyć uczucia, a więc można czuć więcej bólu, niż jest w rzeczywistości.

Dlatego lepiej, aby odpocząć i dostroić się do tego, że wszystko będzie dobrze.

Share →