Pozować do spania razem.

1 Pose do spania razem.

Porozmawiajmy o każdym z nich oddzielnie. Na zewnątrz «uściski od tyłu» jest jedną z najbardziej erotycznych pozycjach w porównaniu ze sobą wszystkich stwarza spać razem. Podkłady leżą na jednej strony ściśle dociskane do siebie, często zgięcia kolana. Kto za, często tulenie jej partner ręce, partnerzy stóp powiązane.

Ta postawa jest zazwyczaj charakterystyczne dla nowożeńców, a jeśli sen jest przechowywany przez dłuższy czas, to mówi o świętej miłości do siebie.  Jednakże, gdy partnerzy wykazują pewną odległość, oznacza to niektóre z problemów w związku.

2 Pose spać razem.

Na zewnątrz «z powrotem do tyłu» dowody poważnych kłopotów, brak zrozumienia między ludźmi. Jednak nie zawsze tak jest. Jeśli ciało jest nadal stoi, to możemy mówić o partnerów.

Wszelkie kolizji można mówić o kontakt emocjonalnie, bez ograniczania ruchu. Nie ma powodu do paniki, jeśli taka pozycja pojawia się tylko po inne, bardziej intymnych pozach, a obecnie tylko partnerzy chcą spać, albo w pokoju dość duszno, albo ktoś z nimi boli żadnego ciała lub części ciała. Jeśli śpi naprzeciw siebie pośladki, tutaj mówimy o niezależnych, ale cenionych partnerów nawzajem.

3 Pose spać razem.

Opcje postawy «przyjąć na plecach» zwykle podzielony na cztery. We wszystkich czterech przypadkach mężczyzna leży na plecach, sama kobieta może również leżeć na plecach lub brzuchu, na boku i twarzy swojego partnera z powrotem do męża. Mężczyzna leży na plecach, jakby spał sam, ale z jednej strony wciśnięty do kobiety.

Głowa kobiety leżącej na ramię lub barku osoby mówi o uznaniu kobiet przez mężczyzn jako głowa rodziny, że mu ufa.

Z jednej strony, kobieta może również posiadać swojego partnera, lub trzymać go za rękę. To stwarza dla opcji sen sen

Zdarza się, że miłość kłótni i iść spać od siebie na różnych łóżkach, ale, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie przyczynia się do wzmocnienia stosunków. Ale jeśli po kłótni ta para idzie razem do łóżka, to mają duże szanse na pokojowe rozwiązanie sytuacji konfliktu, więc śnić

Biorąc pod uwagę powyższe, można stwierdzić, że stwarza spać razem

Share →