Prawidłowe odżywianie w czasie ciąży w 3 trymestrze ciąży. Nie możesz ...

Prawidłowe odżywianie w czasie ciąży w 3 trymestrze ciąży. Że nie można mieć w ciąży.

(0 głosów, średnia 0 z 5)

głosować na artykuł (trzeba się zarejestrować)

Z dravstvuyte drodzy czytelnicy serwisu "Noworodków i mama ", Obecnie, w artykule serii "Moc Mama " mówimy o " Prawidłowe odżywianie w czasie ciąży trymestrze 3 ", O Że nie można mieć w ciąży: co należy wykluczyć z diety w ciąży i zalecane w czasie ciąży?. a także stole besshlakovoy diety i odżywianie w czasie ciąży w 3 trymestrze ciąży.

© novorozhdennyi-rebenok-

1. zashlakovka organizm z szkodliwych substancji może prowadzić do stanu przedrzucawkowego. Stan przedrzucawkowy jest bardziej w 3 trymestrze (po 28 tygodniach). Występuje ze względu na zmiany w okresie ciąży, w wyniku czego tworzą łożysko substancji zdolnych do wytwarzania pojemników mikrodyrochki. Przez te „dziury” w białka osocza krwi do penetracji tkanki i tym samym wzrasta ciśnienie płynu, czasem 140/90 mm więc nerki nie radzą sobie z powstałych obciążeń, i pojawia się w tak utworzonej białka w moczu obrzęk.

Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanu przedrzucawkowego w czasie pierwszej lub przynajmniej jej przejawach, takich jak: obrzęk palców (niezdolność do noszenia pierścienia), lekki obrzęk nóg, w godzinach wieczornych, okazyjnie wzrost ciśnienia krwi, wygląd śladów białka w moczu, wskazane jest, aby przełączyć się na specjalnym besshlakovuyu diety.

2. Następujące jest poważny problem z powodu niedożywienia – patologiczne przyrost masy kobiet w ciąży. Tu wszystko jest jasne – należy wykluczyć z diety chleba, pieczywa, potraw wysokokalorycznych, węglowodanów.

3. zapalenie pochwy. Choroba jest wynikiem naruszenia interakcji bakterii zasiedlających pochwę. Zapalenie pochwy nadużycie pochodzenie drożdży występuje wtedy, gdy produkty zawierające drożdże, to produkty takie jak kwas chlebowy, pieczywo drożdżowe.

4. Aby uniknąć tworzenia się alergicznego predyspozycji dziecko nie jest zalecane, aby całkowicie wykluczyć alergeny z diety, jest znacznie bardziej właściwe, aby działać na zasadzie homeopatii – na odwrót. Oznacza to, że nie ma na co dzień trochę alergeny.

Szczególnie zalecana dieta nie jest ograniczone spożycie płynów i ograniczeń, a być może, wyeliminowanie stosowania soli. W odniesieniu do cieczy, konieczne jest, w użyciu, aby uniknąć zatrucia. Oznacza to, że płyn powinien być lekki efekt moczopędny – zielona herbata z cytryną, dzikiej róży, z żurawiną liter.

Ponadto, po 32-34 tygodniach ciąży nie jest zalecane spożycie wapnia, w tym mleko, ser. Ponieważ może to prowadzić do giperkaltsinatsii głowy płodu, w tym przypadku, dostawa może być trudne, zwłaszcza jeśli w ciąży wąskie miednicy.

W ostatnim trymestrze ciąży powinny zwrócić większą uwagę na owoce i warzywa, zwłaszcza w pierwszych miesiącach laktacji z nich być bardzo ostrożny (patrz. Dieta kobiety karmiącej).

Zaleca się jeść więcej owoców morza, tłustej solone ikrę. Ponieważ zawierają duże ilości witaminy E, która promuje dobre dojrzewanie szyjki przed dostawą. Nie powinno być mało i często, wolą nie ilość, ale jakość jedzenia.

Dużo więcej będzie korzystać z posiłków przygotowywanych z miłością, z myślami o dziecko, pięknie urządzone i spożywane powoli i z przyjemnością!

Odżywianie w czasie ciąży w 3 trymestrze ciąży.

Bezshlakovogo mocy (od 34 tygodnia ciąży – 3 trymestrze), tabela

Share →