Prawidłowe odżywianie w odchudzaniu

Prawidłowe odżywianie w odchudzaniu

Ostatnio dużo rozwiedzionych receptur „dobrego odżywiania”. Wszyscy słyszeliśmy o diecie grupy krwi. z oddzielić jedzenie na diecie Kremla. Ale są one poprawne.

Narzędzia te pomogą nam schudnąć, ale zdrowie, co do zasady, że nie przynoszą. Stąd moc zadzwonić na odpowiedni diety nie może?

Dieta jest „specjalnie wybrane przez ilości, składu chemicznego, wartości opałowej i gotowane diety; specyficzne diety. ” Opisuje znaczenie słowa „dieta” Słownik Ephraim TF. Z tego możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy w stanie stworzyć dla siebie dietę i będzie to bardzo zdrowe i smaczne diety dla nas. Dieta jest niezbędne nie tylko do osiągnięcia idealnej wagi, ale również czuć się dobrze.

Dowiedz się, jak zrobić swoją dietę

Zdefiniuj kalorii diety. W dniu dorosły powinien spożywać 2400 kalorii, jeśli jesteś kobietą i 3200, jeżeli jesteś mężczyzną. Przy codziennej aktywności fizycznej, na przykład w siłowni, liczba ta zwiększa się o połowę.

Odnoszą się do źródeł informacji. Czy wiesz, że produkty można zaliczyć do jednej z największych grup białek, węglowodanów i tłuszczów. Uchuvstvuyut białka w strukturze naszego ciała, węglowodanów i tłuszczów daje nam energię do życia, dzięki nim czujemy się świeżo i funkcjonalne.

Razem codziennie do organizmu z żywnością muszą być dostarczane z 55% węglowodanów, 30% tłuszczu. Pozostała część przypada na białkach. Dowiedz się, ile kalorii w różnych produktach żywnościowych, które sprawiają, że menu niezbędnych kalorii.

Każdy z nas ma cechy smaku. Ktoś nie może się ostać cebulę, w żadnej jego postaci, które zwracają się nos z produktów mlecznych. Jak tam i pasja. Być może nie da się czekoladę raz w tygodniu, a nagle i wiele więcej!

Najlepsza czekolada jest korzystna, ale nie osadza się w postaci dodatkowych kilogramów w pierwszej połowie dnia. Czekolada ma wartość kaloryczną posiłku. Jeśli jesteś fanem czekolady, zjeść, a nie jako deser, ale zamiast śniadania lub obiadu. Tak jest w przypadku, kiedy jeść w czasie, co najmniej jedną płytkę.

To nie jest zaprzeczać sobie ulubiony przysmak, ale wchodzimy do menu i nie być „bardziej”, co potrzebne kalorie.

Dziś trudno znaleźć zdrowe osoby. Każdy z nas ma problem. Czasami ze względu na pewne – że choroba jest ograniczyć się do spożycia niektórych produktów żywnościowych, a nawet porzucić je na zawsze. Napisz, co nie można do konkretnego kawałka papieru, niech zawsze będzie na oczach kuchni.

Dowiedz się kalorii i innych produktów stosowanych wyłącznie w żywności im.

Istnieją zasady, które są przydatne do przestrzegania wszystkich. Odrzucenie cukru, wysokiej sól, mąka, smażone, wędzone, solone, konserwy, ostrych przypraw, tłuszczu, nadmierne spożycie alkoholu.

Wybierz produkty bogate w witaminy i użyteczne, nie jeść żywności bezużyteczne. Na przykład, jeśli nie jest cukier, niech będzie zastępować – miodu lub fruktoza, korzystają szybko wchłaniane przez organizm. Zamiast zwykłego ryżu kupić ryż brązowy.

Kosztuje to może być kosztowne, ale dobra wola jest kilka razy większa. Oczyszczony ryż z wielokrotnym leczeniu traci wszystkie swoje właściwości.

Każdy wie o przydatnych właściwościach płatków owsianych. Ale woli wziąć płatki owsiane przetworzony, przekształcony w nowoczesny „musli”. Ten przetworzone płatki owsiane z suszonych owoców, rodzynek, orzechów.

Takie smaczne płatki owsiane, ale nie zawiera żadnych substancji odżywczych.

Dowiedz się, jak połączyć żywności. Prosty przykład. Wszyscy wiemy, że ryż, jaja i orzechy włoskie mają działanie stadniny.

Nie jest zaskakujące, że ludzie, którzy jedzą w ciągu dnia te produkty, a jeśli więcej i wymieszać je cierpią na zaparcia i jelit, zaburzeń, które mogą pojawić się na hemoroidy lub szczeliny w jelicie. Są wspaniałe artykuły i książki, gdzie malowane, jak połączyć żywności.

Jeśli zrobisz odpowiedniego menu, a następnie tydzień później zauważysz efekty. Zajmie to nie tylko kilka centymetrów w talii, ale także bardzo dobrym stanem zdrowia. Po tym wszystkim, co dobre odżywianie jest prawidłowe odżywianie, które jest najlepsze dla Ciebie!

Share →