Precordialgia

Precordialgia

Ból w sercu nie zawsze jest związana z samym sercu. Jej wygląd jest często związana z tą wadą, innych narządów znajdujących się w skrzyni. Ponadto powoduje brak snu, stres, problemy z kręgosłupem, i innych. Dowodzi to, że po raz kolejny Każdy ból w klatce piersiowej należy oceniać .

Z nerwów?

Najczęściej Ból serca u kobiet związane są ze stanem psychiki (Doświadczenie trudności psychologicznych), emocje (lęk, strach) i reakcje naczyniowe. Taki ból może być kłujący, prasowanie, wyciskanie i zazwyczaj mają dokładną lokalizację. To znaczy, że zawsze można znaleźć miejsce, w którym to boli bardziej. Ponadto, dyskomfort może być mylące i niewygodne „czuje serce”, blaknięcie, przerwy w pracy, zwiększenie ataków serca. Taki ból może towarzyszyć uczucie guzek w gardle, skurcze, zimne dłonie i stopy, mrowienie zaburzenia czucia i jelit. Ogólnie rzecz biorąc, w przeciwieństwie do tych wieńcowej bólu, że nie zmniejszy, gdy obciążenie już nie istnieje, a testowany po podaniu nitrogliceryny.

Jednak 30-40 kropli valokordin, uspokajający i normalizacja psychologicznego klimatu, starannością i dbałością o innych pomóc szybko.

Kręgosłupa?

Osteochondroza szyjnego i piersiowego kręgosłupa Można również spowodować ból serca. Ból pochodzenia wieńcowego tych bólów różni się tym, że są zazwyczaj krótkotrwałe, kolczastego związane z ruchu, pochylenia, rozszerzeń i tułowia obrotów może wystąpić podczas kaszlu, kichania, śmiechu. Ponadto Mięśnie piersiowe po treningu, aktywne sport może symulować ból serca.

Ten rodzaj bólu są zredukowane do stanu odpoczynku, relaksu, po masażu, terapii manualnej i unikać podejmowania środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

Z żołądka?

Przepuklina rozworu przełykowego może naśladować wygląd ból w sercu, któremu towarzyszy uczucie pieczenia. Działka żołądka w tej sytuacji wsuwa hiatal i może być złamane. Jest to często towarzyszy zgaga, który również często mylone ciężkości i dyskomfort w sercu.

Dlaczego tak się dzieje? To proste: w narządach klatki piersiowej są w bliskiej odległości, a sygnały alarmowe z miejsca na miejsce szybko rozprzestrzenił się do innych.

Średni żywności (pod względem ilości żywności), zakaz chrevougodnichane przed snem i biorąc leki na zgagę zmniejszyć dyskomfort. Jednak tylko zbadany przez lekarza może dać 100% – niewinność serca bóle gwarancyjnych dla przeszkadzam .

EKG

Nasze serce pracuje na energii elektrycznej. Aktywność Rejestracja potencjałów bioelektrycznych jej – elektrokardiogram (EKG) – najczęściej prace badawcze jednego z najważniejszych organów. Pomimo literkami i falistych linii, które przyciągają na rejestratory wykresów papieru, lekarze otrzymują dane na temat wszystkich części serca i rytm, w którym serce bije.

Jak zrobić EKG

Aby wykonać EKG, specjalne przygotowanie nie jest konieczne. W biurze EKG można umieścić na kanapie i zaczyna wciągnięcie przewodów. Lab zadawać na klatce piersiowej specjalnym żelem elektrolitu i umieścić na nadgarstku i kostek bransoletki z elektrodami. Po tym, to pójdzie głowy elektrody klatki piersiowej wyposażony w gumowym, który wprowadza się na sercu.

Jeśli po kliknięciu przycisków i przełączników, słychać lekki szum i rytmiczne skrzypienie – wiesz, że to twoje serce pisze list. Aby nie mu przeszkadzać – relaks, leżą jeszcze, oddychać płynnie. Gdy pojawi się monit, aby wstrzymać oddech, zrób to przez 5-7 sekund.

Procedura EKG trwa 5 minut, ale informacje zapewnia – jest bardzo ważne. Dla uściślenia, szczególnie u osób z grup ryzyka – mężczyzn i kobiet powyżej 40 lat ponad 50 lat prowadzi się z EKG wysiłkowego (elektrokardiogram człowiek odczyty, a on w tym czasie Pedały roweru).

Cardiophobia

Cardiophobia (Gr Kardia. – Serce, Fobos – strach) – najczęściej Zespół psychowegetatywne. Dyskomfort w sercu lub raz doświadczył epizod niewyjaśnione bóle w lewej stronie klatki piersiowej powoduje niepokój i obawy stały, a następnie stabilnego mocowania na pracę serca.

Człowiek nieustannie znajduje się w puls, kilka razy dziennie, mierzy ciśnienie, po geomagnetyczne prognozy, wnioski lekarza, wymaga ciągłego monitorowania EKG są przechowywane narkotyki i chętnie przyjmuje najbardziej niekonwencjonalnych środków. Cardiophobia często obserwuje się (co wielu hipochondryków wśród nas) i może być objawem depresji.

Atak serca

Objawy :

  • Ciśnienia, uczucie pełności lub pieczenie za mostkiem.
  • Ból promieniujący do szyi, barku, ramienia, lewej ręki, lewej dolnej szczęki.
  • Osłabienie, pocenie się, duszności, omdlenia.

Najpierw położyć, zadzwoń ludzi, weź tabletkę nitrogliceryny, żuć aspirynę i wezwać karetkę.

Daliśmy informacje na temat cardialgia – ból w sercu – Nie do ciebie ja rozpoznaną (jak również krewnych i sąsiadów), a następnie, aby boisz, jeśli kolnet gdzieś w okolicy serca. Tylko o sercu musimy pamiętać, że w odpowiednim czasie, aby zobaczyć lekarza, aby upewnić się, że nie ma nic wspólnego z nim.

Share →