Prezent dla kobiet 08 marca

Prezent dla kobiet 08 marca

Gotowanie luksusowe mamie prezent, dziewczyna, siostra, babcia lub do kolegi, a nawet jego ukochana 8 marca kobieta z rękami. Wazon z romantycznym różowym kwiatem.

Bierzemy biały lub zalany produkt w naszym przykładzie – wazon z herbatników ceramicznych kwiatowe wzory do decoupage, decoupage klej, 2 miękkiej szczotki z włókna syntetycznego, lakier decoupage, matowym lub z połyskiem i miskę wody.

Zacznij od wazonów starterów, czyli pokrycie jej białą farbą akrylową do następujących warstw i klejone kolorowe wzory pojawiły się bardziej żywe.

Biała farba może być stosowany jako główny kolor tła lub jako startera. Lepiej jest stosować dwa razy. W tym przypadku mamy białą farbą jest kolor tła.

Następnie wzór cięcia całego papieru, a następnie wyciąć go z konturem nożyczki Decoupage.

Rzeźbione motyw należy lekko zwilżyć, małe wzory, miejsce w misce z wodą, duży pędzel, zwilżyć wewnątrz.

Możesz wkleić wzory bez wstępnego zwilżania. Jednak woda z papieru lekko naciągniętą na produkt i po wyschnięciu staje się gładsza.

Rozłóż na folii ochronnej tabeli. Szczotka zastosować klej na spodnią motywu kwiatowego. Klej jest mleczne, ale po wyschnięciu staje się przezroczysty.

Następnie miejsce i klej wzór. Spłaszczyć szczoteczką od środka do krawędzi, aby usunąć pęcherzyki powietrza i zmarszczki.

Silnym nacisku na szczotki nałożenia kleju na przedniej wzorca. Działa od środka do krawędzi, a na podstawie ich. Con opóźniające szczegóły. I niech lakier wyschnie.

I na koniec pracy, stosuje się lakier decoupage na zdjęcie i samego produktu. Pozostawić do wysuszenia produktu w nocy.

Powłoka końcowa chroni pracy z wody i zanieczyszczeń, a jednocześnie poprawia się – wyrób ma postać porcelany. Lakier można stosować matowe i błyszczące – obie opcje są bardzo ciekawe i dekoracyjne.

Lakier nakłada się tylko nie grube i obejmuje pracę 2-3. Każda warstwa musi wyschnąć.

Czy to nie wspaniałe porcelana prezent dla Dzień Kobiet 8 marca!

Ciesz się swoją kreatywność!

Artykuł zawiera materiały M. i C. Dold Ryukel

Share →