Prezentowy dla początkujących. Podstawowe formy w Prezentowy.

Prezentowy dla początkujących. Podstawowe formy w Prezentowy.

Prezentowy – Prezentowy jest sztuką. Nazwa pochodzi od angielskiego słowa quil. które to środki "lotka", Wydaje się, że nie może być podobieństwa skręconych pasków papieru i pióra.

Okazuje się, że w średniowiecznej Europie powstały w klasztorach medaliony. Technologia wytwarzania był następujący: na wierzchołek gęsim piórem na wiatr paski papieru z pozłacanymi brzegami. Stąd nazwa – Prezentowy .

Obecnie ta sztuka staje się coraz bardziej popularne. Papier Prezentowy za szczególne – powinien być kolor z obu stron. Można je nabyć w specjalistycznych sklepach. Ponadto, trzeba Narzędzie Prezentowy. które pomogą Ci w curl papieru.

Można go kupić w sklepie lub zrobić własny z wykałaczkami. Możesz użyć szydło lub grubą igłę.

Papier wstępnie cięty na paski o szerokości 3-7 mm.

Technika Prezentowy:

Wytnij paski papieru wymagane szerokości.

Weź jeden pasek i wyciągnąć z niego po naciśnięciu paznokciem. Ona będzie zginać lekko i łatwiej będzie na rolce w narzędziu.

Po pierwsze, wskazane jest użycie narzędzia ze szczelinami. Później można przełączyć się za pomocą igły lub szydło. Wskazówka: jeśli używasz specjalnego narzędzia dla Prezentowy, to najlepiej, aby obrócić samego narzędzia podczas nawijania papieru.

Jeśli zdecydujesz się użyć igły lub szydło, wręcz przeciwnie – igła pozostaje w miejscu, oszukiwać kartkę.

Spróbuj zrobić najprostszą formę Prezentowy – spirala .

Weź pas, włóż jego koniec do gniazda instrumentu. Zapewnić, że pasek papieru nieznacznie wystaje z drugiego boku otworu. Narzędzie trzymać w prawej ręce, a pasek papieru na lewo, trzymając kciukiem i palcem wskazującym, delikatnie zacząć obracać narzędzia.

Pasek papieru powinny być lekko rozciągnięty, ale staraj się nie opóźni bardzo, jak można podrzeć papieru.

Gdy cały zespół będzie fantazyjne, pozostawić na krótki czas na instrumencie, trzymając palce. Niech go "pamiętać" kształtować. Zwolnij pasek. Rozpocznie się zrelaksować.

Ale nie martw się, nawet jeśli nieco odpocząć. Teraz usunąć narzędzie spirali.

B Prezentowy istnieje ponad 30 podstawowe formy. Są one otwarte i zamknięte. Innymi słowy, wolny koniec zamkniętego pasek papieru utknęliśmy w otwartej – rezerwat.

Jeśli mamy nieco prischipnite zamknięty spiralę, z jednej strony, mamy podstawowy kształt – spadek.

Kształt oka uzyskuje się polewa papieru z dwóch przeciwległych stron:

Poniżej jest lekcja wideo Prezentowy. To pomoże Ci nauczyć się podstawowych form.

Na podstawie podstawowych kształtach można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Połącz je, eksperymentować z kombinacji kolorów. Po pierwsze można spróbować pobrać program Prezentowy i stosować się do nich.

Share →