Prezenty na 8 marca dla dziewcząt z ich rąk

Prezenty na 8 marca dla dziewcząt z ich rąk

Co dać dziewczynie w dniu 8 marca: collage

Boisko dla jego dziewczyna dobrych zdjęć fotoderevo o swoje wspólne – to będzie wspaniały prezent na dzień 8 marca, w swoje ręce.

Potrzebne będą: ściany, taśmę klejącą do winylu pnia drzewa i liści i kilka ramek do zdjęć oraz dodatkowej dekoracji.

W piękne ramki, wstawić swoje zdjęcia i radosny. Teraz z filmu wyciąć pień, gałęzie i liście z drzewa, a następnie wywiercić ramię i powiesić zdjęcia na gałęzi drzewa. Możesz udekorować drzewo z gniazd ptaki ozdobne „, sylwetka kota lub ptaka na gałęzi (z tego samego filmu), można również użyć akrylowy złoty kontur kolor wyciągnąć wnioski krawędzi (obwód można kupić w każdym składowania produktów do kreatywności).

Tip zdjęcia mogą być umieszczone w kształcie serca, drewno może być zastąpiony przez dużą Wazon z kwiatami (można je wkleić na ścianie, ale do uzupełnienia takiego prezentu na dzień 8 marca, w ich ręce mogą stanowić kosz świeżych kwiatów).

Nie całkiem własne ręce

Jeśli wątpisz w swoje umiejętności artystyczne, zaufać profesjonalnym. Zamów odbitki na poduszki i dał jej piękne poduszki, poduszki z Twoich zdjęć lub wspólnych rozpoznawalnych sylwetek.

Domowe kubki

Bransoletka z koralików

Jeśli Twoja dziewczyna kocha biżuteria handmade, jej niespodziankę – zrobić dla swojej eleganckiej bransoletki wykonane z paciorki i wstążki satynowe. Jest prosty: kulek łańcuchowych na linii z igłą, mocowanie między fałdami taśmy.

Możesz zrobić klamry i można związać z łuku na końcu bransoletki

Malarstwo – świetny prezent na 8 marca własnymi rękami

Co dać dziewczynie w dniu 8 marca? Narysuj jej zdjęcie. I nie bój się, że obraz jest brzydka: nie chodzi piękno i oryginalność, oprócz zawsze można powiedzieć, że tylko dlatego, że widzisz świat wokół nas. Niech obraz będzie podobny do pracy 6-letniego dziecka: zwrócić szeroko uśmiechnięta słoneczny, kota pękata i „Sticks ogurechik” (też z uśmiechem, oczywiście).

Powiem wam mały sekret: po włożeniu wynik swojej kreatywności w ramce ze szkłem, bezsensowne bazgroły natychmiast znaleźć styl i wygląda świeżo i nowocześnie.

Usuń z kina

Jeśli masz poważne wspólne archiwalne zdjęcia i filmy, można dać dziewczynie na 08 marca filmu. Ale najpierw musisz pobrać (kupić) i zbadać jakiś program do edycji wideo. Dodaj do filmu zabawnymi podpisami, funny znak, włóż „swoje” piosenki w najbardziej romantycznym momencie, można nagrać kilka monologi w wiadomości wideo i przedkłada go do wypoczynku.

Przedstawić własne. przyjaciele?

Aby to zrobić musisz pudełko lub balkon znajdujący się nie mniej niż 5 pięter (i będzie to niegodne), mężczyzna 20 przyjaciół, dziewczyna (oczywiście) i plac zabaw pod tym oknem, w którym będzie można zrobić prezent. Weź kolorowe kulki (które wyglądają jak zabawy i jasne z góry), nazywają ją do okna i wyjrzał na zewnątrz. i chcą śpiewać, tańczyć, skakać, biegać, ale wtedy musi (!) krzyczeć pozdrowienia razem i zwolnić balony w niebo.

Co do zasady, dzień ty i twoi znajomi mogą więc nie tylko pogratulować mojemu przyjacielowi, ale przyjaciele i dziewczyny, i wieczorem większość kart osobiste a będzie już nagrodzony tete-a-tete w odpowiednim otoczeniu.

Share →