Prezenty na Wielkanoc z ich rąk: zaskoczyć swoją rodzinę!

Prezenty na Wielkanoc z ich rąk: zaskoczyć swoją rodzinę!

Rzemiosło wielkanocne z ich rąk

Aby stworzyć świąteczną atmosferę w domu i podane do rodziny i przyjaciół dla duszy, niech fantazjować i zrobić niepowtarzalne prezenty dla Wielkanocy własnymi rękami. Nie wahaj się doprowadzić do twórczej pracy wszystkich gospodarstw domowych, które tylko zgromadzi i wzmocnienia swojej rodziny, a dzieci będą pamiętać ten dzień do końca życia i będzie powtórzyć tradycje wielkanocne mają ze swoimi dziećmi. Więc co można zrobić z rękami?

Kartki na Wielkanoc

Karty muszą stracić kartonu lub arkusza album, składany na pół, najlepiej w kolorze. Dekorowanie karty zależy od kreatywności. Oprócz tradycyjnych skrótem „HW” oferuje kilka pomysłów.

 • Z kolorowego papieru, aby aplikacja: Cut jajka na szablonie i położył się na trawie, słomy, miski lub koszyka, używając odpowiedniego tonu kolorowy papier lub folię.
 • Ozdobić jajka na ulotki oryginalnym wstążki wiązanej w dziobie lub cekiny, koraliki, koraliki.
 • Bit skorupy może być stosowany jako barwnik mozaiki może następować przed, jak i po klejeniu PVA.
 • Bardzo delikatnie na wygląd kart, takich jak wierzba, jest wykonana z białej bawełny.

  Również wykonane z bawełny może Zajączek i wklej go na klej PVA.

 • Inna opcja – zdjęcia przedstawiające anioły, Wielkanoc kościół, kwiaty, kosze z kolorowych pisanek i królików. Na karcie kolei Napisać ciepłe gratulacje Wielkanoc.

Wyroby z skorupce

W kurczaka jaj zrobić dziury na dwóch stronach i dmuchane zawartości. Od wynikające Preformę można zrobić Easter bunny, przywierają do kleju uszy i ogon papieru z wełny. Oczy i nos z koralików jest łatwe do malowania lub znacznik. Ponadto istotne będzie obecny na Wielkanoc piskląt z jaj w skorupkach. Przyklej papier do dzioba jaj i grzebieniem. Produkty te będą nie tylko dobre prezenty na Wielkanoc, ale także wspaniałą ozdobą w apartamencie.

Hang gotowych zabawek na żyrandol, okna lub położyć na stole.

Świece w postaci jaj

Są one łatwe do zrobienia, jeśli masz formularz, w którym można wypełnić roztopionym parafiny. Doskonale puszki cukiernicze lub tworzywa sztucznego dziecko „Kinder niespodzianka” kształt jaja. Jeśli ich nie ma, ale tak naprawdę chcą zrobić formę jaj kurzych, po dokonaniu w nim dziurę i wysypanie ich zawartości.

Na początek zwykle stopić świecy w patelni, uprzednio posiekane i wyciągnął jej ucisku. W stopionych treści do dekoracji można dodać cekiny, koraliki, Świeca posiekane inny kolor. Wick r w środku przygotowanej patelni i wlać stopione parafiny.

W ciągu kilku minut do ochłodzenia i zestalenia się świecę. W knota krawat kokardką piękna.

Jaja mydło

Użyj samą formę, jak w poprzednim przepisie. Do produkcji mydła w domu oferujemy bardzo prosty przepis. Potrzebujemy:

 • 100 gramów mydła dla dzieci,
 • 150-200 ml gorącej wody
 • 1 łyżka. l. oliwa z oliwek,
 • 1 łyżka. l. miód
 • 2 łyżki. l. płatki owsiane,
 • 0,5 godziny. A olejki eteryczne (np, lawenda).

W mydłem miarka ścieranie na tarce, zalać gorącą wodą, dodać miód i umieścić w łaźni wodnej przez 15-20 minut, aby zakończyć topienie, mieszając od czasu do czasu. Następnie dodać płatki owsiane i olejek eteryczny. Zdjąć z ognia i gęsto rozłożone na formularzach.

Aby usunąć zamrożonych pokrycie wcześniejszych niż mydło formę filmową.

Taki prezent na Wielkanoc z ich rąk będzie wyglądać oszczędny, jeśli jest owinięty w płótno i związać sznurkiem lub suchej słomy.

Kurczaki pasm

Materiał:

 • piana
 • stadniny – 5 szt.
 • cienkie żółte nici
 • PVA klej,
 • papier kolorowy lub splot.

Taki piękny prezent na Wielkanoc z ich ręce się nawet dzieci. Do produkcji kurcząt trzeba płytę, która będzie nawijania nici. Dysk zrobić pianę i mocno owinięte folią spożywczą.

Następnie trzymać kilka szpilki w różnych kierunkach, więc nie wsunąć nić. Chaotic kręte puste włókna impregnowane klejem. Pozostawić do wyschnięcia na godzinę i pół. Następnie ostrożnie wykonać nacięcia i wyjąć podstawę piany. Dziura w odebranej ramki mogą być szyte nićmi lub pozostawić, a następnie umieścić z powrotem niespodziankę, takich jak cukierki.

Następnie od ciętego materiału, dziób i nogi grzebieniem i umieścić je na klej. Magia kurczak jest gotowy!

Na podstawie tej samej pianki można owinąć i wełniane włókna o różnych kolorach, a nie chaotyczny i gwint spirala gwintu. W tym przypadku, płyta nie jest usuwany z łajdaka. Temat też usiąść na klej PVA.

Zajączek z tkaniny

Dar ten rodzaj lub ozdobić klucze telefonów znajomych i ułatwiają. Wyciąć wzór, dwa identyczne pręty gęstego materiału. Szyć szew ręką, że da oryginalne zabawki. Wypełnij ta zabawka może być bawełna, syntetyczne wypełnienie.

Na szyi krawat oferty satynowa wstążka i przyszyć guzik.

Kwiaty w skorupkach

W skorupie jaj można sadzić kwiaty lub kaktus. Wiosna – to jest po prostu, że pora roku, kiedy nadszedł czas, aby podzielić się sadzonki.

Jajko wykonane z papier-mache

Z papier-mache może mieć duże jajka, duży kurczaka lub królika. To zależy od wielkości balonu. Na nim w kilka warstw gazety przyklejone kawałki klejem PVA.

Po wyschnięciu przedmiotu – jest ostateczna warstwa kolorowego papieru. Lub białe, które następnie mogą być malowane na dowolny kolor.

Haft Wielkanoc

Teraz w sklepach do robótek ręcznych sprzedawane wiele zestawów do haftu. Jeśli jesteś nowy w tym, start z tego zestawu. To już podniósł wymaganej liczby przędz o różnych barwach.

Wszelkie atrybuty będzie na Wielkanoc haft elegancki wygląd, ale jeśli zdjęcia Wielkanoc nie można znaleźć, można haftować ikonę. Jesteś pewny, aby znaleźć się w dziale robótki.

Nie zniechęcaj się, jeśli pierwszy raz wielkanocne prezenty z rąk się trochę zniszczony. Pamiętaj, każdy prezent wykonany z duszą, zawsze będzie przypomnieć, jako osoby kreatywnej i opiekuńczy osobę. Wystarczy wyobrazić sobie, jak miło dostać coś w prezencie unikatowy autora!

Cóż, jeśli coś nie miał czasu, aby dodać nasz artykuł do zakładek i dalej świąt będzie już gotowy!

Lot fantazji nie jest ograniczona, nie ma woli i wolnego czasu. I pamiętaj, że zmiana pracy umysłowej na twardych palców pracy pozwoli twoje ciało będzie odpocząć i nabrać sił. Przygotuj się na Wielkanoc, to siebie i swoje rodzinne wakacje z rękami! Wesołych Świąt!

Share →