Prezenty z symboli 2015 Kozy (owce)

Prezenty z symboli 2015 Kozy (owce)

Daj dziecku zestaw liczb do produkcji kulek. W wyniku prostej manipulacji uzyskać zabawkę zabawy.

Patronką nowego 2015 roku na wschodnim horoskop jest niebieski (lub zielony) kóz lub owiec drewniane.

Co przygotowuje nas w tym roku? Koza (i owiec) – dobra ogólnego zwierzę w spokoju, słodkie, i przyjazny, chociaż czasami potrafi wyświetlić charakter. Tak, że rok zapowiada się dość spokojnie, bez wstrząsów i konfliktów. Kozy rzecz zostaną wykorzystane przez osoby zaangażowane w spokojnej pracy, prac domowych, kreatywności, relacje z ludźmi.

Ogólne rozmowy, poznania nowych ludzi, wzmocnienia przyjaźni i relacji rodzinnych w tym roku powinien iść jak po maśle.

Poznaj roku, oczywiście, jest w kolorach, które są związane z elementami drewna – są to różne odcienie zieleni i brązu do żółtawe i czerwonawe, nadaje się również niebieski, niebieski. Jak widać, niebiesko-zielone drewniane owiec lub kóz daje nam w tym względzie jest bardzo szeroki wybór. Kolory te, jak i wiele naturalnych materiałów mogą być stosowane w odzieży i biżuterii, a wnętrza i pakowania prezentów. Bawełna, len, wełna, drewno, słoma itp patronką roku mają do smaku. Możesz umieścić na stole lub drewniane naczynia wiklinowy kosz z zieleni i sałaty. Świetnym pomysłem byłoby umieścić taką samą trawę zarazków lub świeże kwiaty – takie opieki roślinożerne docenią!

Ale z mięsa, zwłaszcza jagnięciny, lepszego wstrzymaniu, zastępując go w razie potrzeby drób lub ryby.

Jeśli chodzi o prezenty, oczywiście, będzie doskonałą izobrazhenieKozy wybór lub owiec. takie prezenty mają zwrócić uwagę na życzliwego opiekuna roku. Może być tak niezależny dar i aplikacji do drugiej. Dary czuł doskonały – ponieważ są one wykonane z owczej wełny! I inne materiały organiczne, jak wspomniano powyżej, w celu promowania szczęście w tym roku.

Share →