Procedura badania przesiewowe włosów: Technologia i opinie

Procedura badania przesiewowe włosów: Technologia i opinie

Jak często, przeglądając magazyny mody, nasze poglądy na pośpiechu zadbana i włosy pięknych kobiet. Takie zdrowe, lśniące i gładkie czupryna jest zazdrosne spojrzenia dużo bardziej kosztownych błyskotek i niż rzeczy. Po włosach dać połysk, objętość i piękno?

W tym celu, wiele kobiet zaczęło korzystać z usług salonów kosmetycznych, których w ostatnim czasie pojawiły cenniki usług, takich jak laminowanie i osłaniając opinie włosów, o których można przeczytać poniżej.

Więc co to jest – chroniąc włosy? Procedura ta jest stosunkowo nowy w świecie fryzjerstwa, jednak mimo to udało się zdobyć miłość i stać się popularne.

Wiele dziewcząt zwrócili paralele między laminowania i ekranowanie, bo po nich wygląd włosy zauważalnie lepsza, jest gładkość i połysk. Jednakże te dwie usługi danych różnicy. Przekonajmy się, co to jest.

Tak więc, laminowanie – procedura, podczas której okładkę filmu wału włosy nie utrudniają przenikanie powietrza i zawiera witaminy. Tak więc środki witaminy nawilżające nie należą do włosów i działa tylko na jego powierzchni.

Ekranowania – procedurę, w której włosy nakłada się specjalny skład, co czyni je większe i gęstsze. Kompleks witamin zawarty w kompozycji zapewnia zasilania wewnętrznego i ochrony pojedynczych włosów.

Styliści i kosmetologów zaleca się przeprowadzenie takich procedur w czasie, gdyż tylko wzajemnie się uzupełniają.

Zalety badań przesiewowych:

– zwiększająca objętość włosów (prawie jedna trzecia);

– białka roślinne i aminokwasów odżywia włosy wału nie na zewnątrz, ale w środku;

– loki nabyć naturalny zdrowy połysk;

– Folia chroni warkocze z negatywnych czynników środowiskowych;

– zmniejsza utratę koloru po barwieniu włosów;

– włosy stają się bardziej posłuszny i łatwiejsze do stylu.

Wady:

– Ważność badań przesiewowych jest niewielka – zaledwie miesiąc od folia chroni włosy tendencję do być zmywane;

– wysoki koszt;

– ze względu na wzrost gęstości włosów trochę sztywności.

Jak widać, zalety są znacznie więcej wad. Do przeprowadzenia takiej procedury jest często możliwe, ponieważ jest zarówno rekreacyjnych i terapeutycznych.

Środki do ekranowania włosy

Jakie leki są używane do skriningu? Wiodące marki oznacza przesiewowych stał Estel Professional i Paul Mitchell. Obie serie obejmują:

– Białko sojowe (pomaga przywrócić strukturę włosów);

– aminokwasy (dają elastyczność włosów i połysk);

– Składniki roślinne (które nasycają włosy wszystkich niezbędnych witamin);

– Ceramidy (pomagają wszystkich powyższych składników wnikają w głąb włosa).

Zestaw zawiera: maskę, profesjonalny szampon, odżywka do włosów i narzędzia do badań przesiewowych. Salony profesjonalne wolą korzystać z zasobów firmy Paul Mitchell. Jeśli wolisz Q3 Therapy Estel Professional, wyniki będą się tobie również. Zestaw składa się z redukcji oleju dwufazowy klimatyzacji i olej, który daje włosom połysk i blask. Seria ta pozwala uzyskać szybki odzysk włosowych, ponieważ Agranova olej zawiera uważa się za jedną z najbardziej cenne w świecie.

Ta marka jest bardziej odpowiedni dla osób, których włosy zostały uszkodzone przez stałą blondirovanija.

Venetian splot pozwala fashionistki osiągnąć jasne pasemka we włosach różnych kolorach.

Dla dziewcząt i pań glamour przedsiębiorstw w nadchodzącym sezonie najlepiej pasuje szary włosy splotu.

Pień dziewczyny polecam spróbować różnych USA, podkreślając – czerwone włosy splot.

Badania przesiewowe opinie włosów

„Chcę zostawić opinię na temat tej procedury. Po pierwsze chcę powiedzieć, że mam o nim nawet nie słyszał, aż zostałem wciągnięty w dziewczynie kabiny. Na dziewczyną zaplanowano ślub, i zdecydowaliśmy się nie dokonywać żadnych sprytny fryzury ślubne, i iść z ekranowany włosy.

Nie myte głowy, zadane maskę. Pamiętaj, że słoik jest z Estelle. Po masce trochę suche włosy suszarką do włosów i zaczął proces przesiewania. Fryzjer otrzymał trzy butelki: klimatyzacja dwufazowy, oleju, olej połysk. Asystent następnie nakłada się na włosy pierwszą kompozycję do wyschnięcia przez około minutę. Następnie wzięła masło, rozmieszczone na całej długości włosów, a następnie suszenie w ciągu minuty.

Ona następnie rozprowadzane przez strukturę włosów z trzeciej butelki i przystąpił do zakończenia suszenia, a następnie r. Pragnę zauważyć, że zapach ten cały czas był zły. Ja po prostu dusił ostry zapach kwiatów, które wyglądały jak odświeżacz powietrza.

Wyprostowała włosy z okrągłej szczotki i suszarkę do włosów. Oczywiście, włosy były proste i lśniące. Ale mam w domu po dobrym maski sam efekt.

Ponadto obiecał objętość nie zaobserwowano w ogóle!

Ogólnie rzecz biorąc, za to na 1000 rubli i poszedł w nadziei, że nasze włosy będą jak w reklamie, ale nie było! Już w 15 godziny zauważyłem, że moje włosy są tłuste, ale od światła nie było śladu! Chociaż ślub Skoczyłem, tańczył i skakał. To było w połowie października, nie pocić.

Już 19 moje włosy zamieniła się w plątaninę sople. Następnego dnia było umyć głowę. A włosy stawały się coraz brudne szybko, tylko miesiąc codziennie mycie stają się same.

Jeden wniosek: nie trać pieniędzy na nic! Anna. »

„Wczoraj byłem w kabinie. Fryzura i ekranem. Jeśli mówimy o sama procedura, jest dość proste: klimatyzacja jest stosowany, wówczas olej i na koniec oleju połysku. Jak tylko wyszedłem z samochodu wydawało mi się, że włosy lekko zhirnovato, ponieważ wiele z nich nie dosushit.

Wracając do domu, mogę je widzieć lepiej i zdałem sobie sprawę, że są naprawdę świetne! Loki są miękkie, przyjemne, gładkie, pojawiła utracony blask. Również podobało mi się zapach.

Powiedziano mi, że z dobrym skutkiem zrobić jeszcze kilka procedur. W zasadzie, podobało mi się to, ale uważam, że to wszystko może być wykonane w domu. Christina. »

„Idę do jednego pana na wiele lat. Włosy Kocham ją bardzo i tak szybko, jak coś nowego i użytecznego, na pewno dać im szansę. Mistrz zaleca przesiewowe. Zgodziłem się.

Sama procedura jest prosta: jest stosowany myte lakier do włosów, a następnie olej, a następnie spryskać. Wtedy zwykle stylizacji i wszyscy – włosy jak dziewczyny na okładce. Mogę powiedzieć, że próbowałem wielu rzeczy: przesiewowych, keratyna prostowanie, laminowania, itp Więc przesiewowe Podobało mi bardziej niż inne.

Zdecydował, co zrobię jeszcze. Olga. »

Ten artykuł został przygotowany specjalnie z myślą o kobiecej stronie "I Pani" Przedruk zabronione!

Share →