Produkty lecznicze dla skutecznego leczenia częstoskurczu

Produkty lecznicze dla skutecznego leczenia częstoskurczu

Tachykardia – częste choroby, w których ma miejsce wzrost częstości akcji serca. Serce zawsze bije szybciej szorstkiej i pracy fizycznej. Jednak w takich przypadkach – jest normą, czyli jako ciało naturalnie reaguje na obciążenia.

Na przykład, przyspiesza bicie serca, gdy idzie szybko lub uruchomiony. Zwykle powinno być przywrócone po 5 – 10 minut.

Jeśli rytm serca nie jest przywrócona przez dłuższy czas, lub kołatanie serce bez powodu, to prawdopodobnie jest chorobą. To tachykardię, w których występuje wzrost częstości akcji serca. Stan ten wymaga leczenia przez kardiologa.

Nawet jeśli choroba nie wpływa na stan zdrowia, należy wiedzieć, że w tym trybie pracy, głównym organem zużywa się szybciej. Jeśli brakuje czasu, mogą wystąpić powikłania, takie jak zaburzenia krążenia w mózgu, obrzęk płuc, zatrzymanie akcji serca. Człowiek z częstoskurczu więcej zdrowych osób z grup ryzyka, za pomocą mocnej kawy lub alkoholu. Dodatkowo, niektóre leki powodują nieoczekiwane mogutt tachykardia epizod.

Tak leczonej choroby, w tym zażywania leków.

Jakie leki z częstoskurczem?

W leczeniu tachykardii opracowali wiele leków, ale tylko lekarz może zdecydować, jakie leki wziąć w każdym przypadku. Leczenie zależy od przyczyny tachykardii, która jest często objawem innych chorób. W tym przypadku leczenie jest ukierunkowane na chorobę pierwotną.

Farmakoterapia tachykardii daje dobry efekt, ale w poszukiwaniu lepszych wyników spróbować różnych sposobów.

Istnieją leki przeznaczone do leczenia objawowego. Ta grupa leków o różnych mechanizmach działania w celu normalizacji rytmu serca. Dawka i czas trwania leczenia jest ściśle indywidualne i mogą być omawiane tylko lekarza.

Leki leczenia wybiera tylko lekarz, biorąc pod uwagę wiele czynników. Istnieje kilka rodzajów leków, które są stosowane w tachykardii. Można je podzielić na dwie grupy: środki uspokajające (z uspokajająco) i antyarytmiczne.

Środki uspokajające są naturalne i syntetyczne. Znormalizować one serce i układ nerwowy, zmniejsza liczbę ataków.

Medycyna naturalna

 • Waleriana. Dostępne w formie nalewki i tabletek powlekanych.

  Środki rozszerza naczynia krwionośne serca, przyczynia się do szybkiego zaśnięcia, wolne bicie serca. Valerian jest słaby żółciopędny i przeciwskurczowe. Ma umiarkowany powoli nadchodzi, ale stabilne działanie uspokajające powodu alkaloidów i olejków eterycznych. Efekt występuje tylko po długotrwałym i ciągłym użyciu (co najmniej 1,5 miesięcy).

  Leki mogą mieć przeciwwskazań, więc nie powinieneś samoleczenia. Przedawkowanie leku może prowadzić do odwrotnego skutku – emocje.

 • Nalewka z głogu. Wskazania – migotanie przedsionków i częstoskurcz napadowe. Zmniejsza częstość akcji serca i niepokój, normalizuje ciśnienie krwi, ma działanie uspokajające.
 • Persja – łagodny środek uspokajający. Dostępny w postaci kapsułek lub tabletek w powłoce. Zawiera waleriana, mięta, melisa.

  Preparaty na bazie tych ziół leczniczych zmniejszyć zmęczenie, drażliwość, nerwowość, niepokój, drażliwość, pomoc uśpienia szybciej, poprawia apetyt.

 • Pospolity. Rośliny lecznicze od dawna stosowane do normalizacji układu nerwowego. Apteki mogą kupić leki w tabletkach lub w postaci nalewek alkoholowych.

  Pospolity ma działanie uspokajające i rozkurczowe działanie światła, normalizuje rytm serca, poprawia pracę serca, łagodzi bezsenność i ma praktycznie żadnych skutków ubocznych.

 • Piwonia. Alkoholanową łagodzi napięcia, poprawia nastrój, ma niewielki wpływ nasennych.

Narkotyki syntetyczne

 • Diazepam. Znany pod nazwą handlową „i” lub „Relium”. Ma działanie uspokajające, amnestyczne, hipnotyczny i przeciwdrgawkowe działanie, eliminuje uczucie strachu i niepokoju, zmniejsza częstotliwość ataków.

  Tabletki o przedłużonym uwalnianiu leku i roztwory do iniekcji, dożylnie i domięśniowo. Diazepam nie należy stosować jednocześnie z alkoholem.

 • Fenobarbital w małych dawkach ma działanie uspokajające jest hipnotyzujący.

Leki antyarytmiczne z częstoskurczem podjąć tylko zgodnie z zaleceniami lekarza. Różnią się mechanizmem działania, dzięki czemu różne typy częstoskurczu mogą być wyświetlane w różny sposób. Większości leków jest blokowanie receptorów adrenergicznych.

 • Ritmilen. Dostępny w postaci kapsułek i tabletek. Wskazany w leczeniu zaburzeń rytmu serca z migotaniem komór i pochodzenia.
 • Etatsizin. Lek ten jest dostępny w tabletkach.

  Wskazana jest częstoskurcz komorowy i nadzheledochkovoy.

 • Propranoprol (Inderal). Produktu – tabletki powlekane i kapsułki w postaci roztworu do wstrzykiwań. Obniża ciśnienie krwi i tętno w dużych dawkach ma działanie uspokajające.

  Anapilin od dawna znany jako skuteczny środek na choroby serca. Zmniejsza kurczliwość mięśnia serca, zawału mięśnia zapotrzebowanie tlenu.

 • Verapamin. Zwolnij tabletki, zastrzyki, tabletki. Stosowane w leczeniu częstoskurczu komorowego.
 • Flekainid.

  Lek przepisywany jako środek do zapobiegania i leczenia arytmii komorowych, napadowy częstoskurcz komorowych.

 • Adenozyny. Szczególnie skuteczne na częstoskurcz nadkomorowy. Przywrócenie rytmu zatokowego w napadowym częstoskurczu. Różne prędkości.
 • Kordanum.

  Ma silne działanie antyarytmiczne jest pokazany na napadowego częstoskurczu. Uwalnianiu – roztwór w ampułkach.

Jeśli diagnoza „częstoskurcz zatokowy” przedstawia lek „Ivabardin”, który działa bezpośrednio na węzła zatokowego, obniża częstość akcji serca. Brak wpływu na przewodzenie i kurczliwość wewnątrzsercowej. Lek przepisywany pacjentom, którzy nie tolerują beta-blokerów.

Narkotyki flekainidowy działanie nie jest przeznaczony do samodzielnego leczenia. Muszą podnieść i podjąć indywidualnie, biorąc pod uwagę liczne przeciwwskazania i skutki uboczne.

Share →