Produkty wykonane z bawełny dysków

Produkty wykonane z bawełny dysków

Płatki kosmetyczne można kupić w każdym supermarkecie lub drogerii, są w kosmetyczki nie dla każdej kobiety. A czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak jeszcze oprócz bezpośredniego celu, mogą być używane? Mamy tu na myśli, i przygotowaliśmy dla Was mały warsztat poświęcony dekoracyjnych funkcji są niedrogie i dostępne materiały.

Podstawowy zestaw narzędzi, które będą przydatne w każdym przypadku:

  • Kilka pakietów dysków bawełny
  • Klej
  • Nożyczki
  • Zszywacz
  • Elementy dekoracyjne (wstążki, koraliki, cekiny, wisiorki, itp)

Ponadto prosimy o grubości tektury, pianki, duże koraliki, białe nici, szycia szpilki, wykałaczki i farby. Wszystko to jest przydatna na niektórych etapach prac nad różnymi projektami.

Jesień jest w pełnym rozkwicie, a nie daleko od Nowego Roku, ale dlatego, że nasza klasa mistrzem będzie koncentrować się na najbardziej uroczyste elementów wystroju – Choinka i dekoracje. Zacznijmy choinką.

Instrukcje krok po kroku ze zdjęciami

Tak więc, po pierwsze, trzeba się puste (trzeba ich bardzo dużo). Dodać do nich bardzo łatwe – po prostu dodać każdy dysk bawełny cztery, tak jak pokazano poniżej:

Rogi mogą być zszyte lub wątku, jak wolisz.

Następnie, przy użyciu tektury, nożyczki i klej zrobić stożkowy bazy. Kolorowy karton lepiej jest pomalować białą farbą. Wysokość stożka może być każdy, według własnego uznania.

Podłoże musi być bardzo stabilny, więc dolna krawędź lepiej jest dalsze wzmocnienie taśmą lub pasek tektury przyklejony do wewnętrznego kręgu.

Kiedy «tułów» jak wyschnie, trzeba trzymać się go «jak spod igły», Zacząć od dołu:

Gotowe Choinka może wyposażyć się brokat, koraliki i wstążki. Na wierzchu kładziemy jasną gwiazdę z tektury:

Gwiazda może zrobić. Wyciąć szablon na detalu i działać zgodnie z tymi krokami:

I tu jest nasza ostateczna wersja:

Przy okazji, umieszczenie przedmiotu pod różnymi kątami, można uzyskać tylko takie drzewo:

Teraz, drzewa już masz, możesz chcieć do dekoracji mieszkania lub biura kilka oryginalnych akcesoriów świątecznych? Mamy przyjemność poinformować Cię kilka sposobów dywersyfikacji zwykły zestaw płatki śniegu i zabawki innowacji.

Master class dla tworzenia artykuły dysków bawełny

Weź podstawę do Nowego Roku (Christmas) wieniec:

Aby zrobić coś takiego, to najpierw trzeba koło pianki (można wziąć izolacja syntetyczny). Możesz zajrzeć gotowe w sklepach, ale można wyciąć zwykłej prostokątnej kawałek pianki i Polski, aby nie pozostawić na rogach.

Na podstawie pianki z zastosowaniem szpilki do szycia dołączyć zagiętej wacików. Możesz wkleić na tylko jedną stronę, jeśli wianek do powieszenia na ścianie, lub pokryć całą rundę piany, jeśli masz zamiar powiesić go na, powiedzmy, żyrandol:

Nie zapomnij o taśmie, która będzie służyć jako pętla do zawieszania gotowego produktu:

Gdy zasadę stanowi gotowy, tak unieruchomione lub starannie kleju dyski podłogowe nadaje dekoracji.

Ponadto, aby zachować obiekt, niektóre z nich mogą również być wykonane z wełny. Załóżmy, że w naszym przypadku będzie to anioł – Boże Narodzenie symbolem.

Anioł zrobić z rękami

Aby dokonać takiego anioła, osobna wacikiem dla dwóch bardziej subtelny:

Uroda może być falista krawędź wykończenia przypominać kwiat.

W centrum jednego z powstałych płyt umieścić kule, zapakowane z gwintem i wyprostuj jej postać tak, aby głowa i skrzydła:

Teraz musimy trochę bardziej gęste ciało, które będzie na bieżąco wszystko. Druga płyta jest wykonana w następujący sposób:

W centrum korpusu powinna być umieszczona «noga» zwykłych wykałaczek i kropli kleju, aby go naprawić. Aby wisi rysunek, wystarczy podłączyć pętlę nici do głowy (nie jest wymagane wykałaczka w tym przypadku). Następnie przyklej dwie części, i malować skrzydła korzystania z pióra:

Ten anioł może trzymać się wieniec podstawy pianki lub użyć jako ozdób świątecznych wypieków.

Zdjęcia produktów

Produkty wykonane z wacikiem i kije, z entuzjazmem!

Share →