Produkty z dysków. Kilka pomysłów

Produkty z dysków. Kilka pomysłów

Dyski należy przechowywać różne informacje, ale niestety są one dość szybko złamać, i wykorzystać je do innych celów nie jest możliwe. Pozostaje tylko wyrzucić? Nie spiesz się, ponieważ można zrobić oryginalne produkty z niechcianymi CD.

Są raczej praktyczne produkty, które są w stanie obsłużyć więcej niż jeden rok. Wyroby z dysku – duża aktywność dla dzieci i dorosłych. Dzieci mogą pomóc poprzez dostarczenie niezbędnych elementów, wymyślanie ciekawy układ, i tak dalej.

Produkty z dysków własnymi rękami

Pierwsza wersja produktu – oczami sowy. Do jego produkcji potrzebne są następujące materiały: CD-dyski (około 12 sztuk), kij z drewna, która musi być folia pre-wrap używany do celów spożywczych, jak również nożyczki, klej (lepiej pistoletu). Należy zauważyć, że dyski są często łamane, więc trzeba przygotować z wyprzedzeniem więcej niż jest to konieczne do łajdaka.

Płyty z głowy i tułowia (4 sztuk), trzeba do dekoracji. W tym celu, nacięcie nożyczki krawędzi, ze względu na brzegowe zrobić. Następnie wyciąć kilka pasków brwi, dziób i liści drzewa. Muszą także do dekoracji – frędzle. Trzeci etap – Pierwsze koła kleju na głowę, a następnie na korpus (2 muszą być stosowane tutaj ozdobione prostym CD i 2), po suchym uzyskanej struktury części są połączone ze sobą.

Co Sowa bez oczu? Aby uczynić je umieścić żółte kółko w środku małej wielkości, który jest namalowany czarny ucznia. Produkt umieszcza się na podłożu, która jest przyklejona do trzech CD tworzą trójkąt. Ostatni etap – «sadzenie» Sowa na drzewie. Wcześniej przygotowane drewniane liście suplementów kij, które zostały dokonane na wczesnym etapie.

Dla nich klej produkt «drzewo»,

Dekoracja ścienna

Oryginalne i piękne wyroby z dysków można dodać do wnętrza każdego pomieszczenia, jego «animusz», Na przykład, aby zrobić trochę słońca, wystarczy tylko dwa zwartej, gęstej tkaniny soczysty złota lub żółtego koronki z cekinami, nożyczki, klej (PVA lepiej), a także niektóre żyłki.

Materiał wyciąć 8 promienie skierowane w jednym kierunku, i to samo – do drugiego. Muszą trzymać się razem w parach i umieścić w prasie do całkowitego wyschnięcia. Następnie przygotowano są połączone z belkami napędowych z lewej strony, tak, że wiązka od krawędzi bit znaku. Umieszcza się na wierzchu drugiej płyty (obrazu wewnątrz).

Jego powierzchnia jest ozdobiony koronką i cekinami osoby.

Oryginalna lampa

Wyroby z dysku mogą być bardzo zróżnicowane, takie jak lampa. Wykonana jest dość prosta. Konieczne jest, aby wziąć 3, 4, 12 lub 20 płyt, w zależności od liczby twarzy w gotowym produkcie będzie.

Gotowych szablonów z papieru na nim są oznaczone cięć linii. Czy to ½ strona układu, ważne jest, aby niektóre ze stron na wszystkich krążków same (lewej lub prawej).

Tak więc, produkt z dysków może pomóc, aby spędzić czas i dodać do wnętrza ekskluzywna «animusz»Kto nikt inny nie można znaleźć.

Share →