Projekt Projekt salonu w Chruszczowa

Projekt Projekt salonu w Chruszczowa

Mieszkanie odnowione » Projekt » Pokój dzienny » Projekt Projekt salonu w Chruszczowa

Dziś prezentujemy projekt projekt salonu w Chruszczowa. Dla mnie, jako projektu było sukcesem, a ja lubię minimalizm miłość jasne kolory. Prawie tyle samo, a w jego mieszkaniu nie.

Życie w Chruszczow wielu powoduje, że wszystkie te same emocje, jak przez małą kuchnią. i pytanie "co robić?" występuje znacznie częściej. Ogólnie, wielu nie wie, jak zmienić swoje domy i meble zakupu w różnych latach, nie będąc w stanie zaktualizować go w tym samym czasie, uzyskać pełne kiczu i konstruktywizmu w jego mieszkaniu. W naszej wersji, staraliśmy się dostarczyć do salonu, aby stworzyć projekt, albo wydać dużo pieniędzy, ale sprawi, że pokój więcej niż napełnienie powietrzem.

Dla mieszkających w projekcie muszą lekki kontrast między chłodnych odcieniach, które wizualnie poszerzyć granice pomieszczenia, które faktycznie potrzebują. Tapeta na ścianach z klasycznym wzorem oraz kolorystyką szarym z doskonałą wydajnością. Ten wzór jest klasyczny nigdy nie wychodzi z mody, a przy odpowiednim połączeniu mogą stworzyć dowolny styl projektowania wnętrz.

W uzasadnieniu do szarej tapety odebrać jak tekstylia drapowania okna. Niech to być teksturowane, lekko szorstka materiał, szary – niebieski, który da kontrast i szary na ścianach i uzupełniać zakres zimnej wnętrza.

Meble w pokoju dziennym jest najprostszym, które można kupić w każdym sklepie meblowym. Ale nawet jeśli nie można radykalnie zmienić wszystkie meble, można pozostawić starą kanapę, ale tylko do zmiany lub odwrotnie przynieść pelerynę na niego. Cape tony ochra będzie dobrze wyglądać na szarym tle, a jeśli dodatek z dużą ilością poduszek sofa, w różnych kolorach, można założyć, że ta część salonu jest gotowy. Ponadto, z wyjątkiem faktu, że nie jest rozkładana, można umieścić kilka krzeseł, małą formę.

To może być jakieś nowoczesne formy, albo bardzo tradycyjne, co ważniejsze, jakie kolory powinny być bardziej szary, można nawet czarny. Tabela między nimi, aby nie ingerować w salonie.

Oczywiście, w takich mieszkań w Chruszczowa, należy pamiętać o funkcjonalności mieszkania, i piękno powinno być równe i wygodne dla wszystkich członków rodziny. Poza tym wszystkim musimy pamiętać, że trzeba stworzyć miejsca do przechowywania, zwłaszcza w mieszkaniu dwóch lub studio, więc ustawić szafę w ścianie. Półki i szafki, które zajmują całą przestrzeń prawie trzymetrowej ściany, od podłogi do sufitu, oczywiście, zamiast wszystkie niezbędne do przechowywania rzeczy. W tym wszystkim, świetna forma obudowy nie będzie wywierać presję na wnętrza, ze względu na jasny kolor i błyszczące fasady.

W centrum można zostawić trochę miejsca na ekranie telewizora i innych urządzeń.

Oświetlenie wnętrza zostanie przeprowadzona kosztem niewielkich światła na całym obwodzie pomieszczenia i wykorzystać klasyczny wygląd żyrandol. Ale głównym elementem wystroju naszego salonu będą dwa panele i uzupełniać wnętrze łatwe. Akrobaci, które balansuje na dachu domu w Nowym Jorku, stać się symbolem projektu salonie, jak i we wnętrzu zrównoważenie mieszankę klasycznego stylu minimalizmu.

Te dwa panele daje spojrzenie na wnętrze, doda motyw w New York i wolność kosztem takich panoram.

Każdy ma inny gust, a zwłaszcza nie w razverneshsya Chruszczowa. Mam nadzieję, że po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu artykułu masz chęć, aby spróbować zrobić coś takiego w moim mieszkaniu? Odważyć się trochę duży

Powodzenia!

russian-remont.ru/

06 lutego. 2012

Reklama

Przeczytaj na ten temat

Poleć użytkowników Google

Byliście pomocne w tym artykule? Śledź na stronie, aby uzyskać najnowsze artykuły o remontu i aranżacji wnętrz, zanim ktokolwiek inny!

Zostaw swoją opinię o artykule Salon mebli optymalnych rozwiązań urody, stylu i wygody. Albo zapomnieć o stylu „a la mojej ukochanej babci.”. Krytyka obawy odpowiednio. Wielka prośba, aby uzasadnić swoje opinie.

Nie jestem profesjonalnym mechanik. Po prostu robię napraw w mieszkaniu.

Zauważ, że teraz, w razie potrzeby, możesz dodawać komentarze do zdjęć (nie większe niż 1 MB). Link poniżej postaci komentarza.

Share →