Proporcja srebra

Proporcja srebra

Aby Jewel prosimy Cię przez dłuższy czas, to musi być nie tylko dobrze zużyte, ale także dbać o każdego ozdoba. Aby uniknąć zarysowań i uszkodzeń należy przechowywać sztućce w przypadku miękkiej szmatki lub specjalnych pudełkach w pudełku podczas prac domowych, aby usunąć wszystkie dekoracje. Ponadto, sztućce powinny być chronione przed substancjami chemicznymi i kosmetykami, które mogłyby spowodować znaczące szkody w metalu.

W miejskich ustawienie biżuterii srebrnej bez specjalnych powłok ochronnych przyciemnić wystarczająco szybko. It samochodowe spaliny zawierające siarkę reagują z wilgocią i zrobić sreber czarny.

Najczęściej długie noszenie biżuterii srebrnej pomaga zachować kolor i połysk biżuterii. Jednak regularne czyszczenia srebra konieczne, nawet dla tych, biżuterii, które można nosić na co dzień. Wynika to z faktu, że gdy jest w kontakcie ze skórą, biżuterii, kosmetyków, leków odbywa się na płytce metalowej znika nietknięty połysk.

Obecnie czyszczenia srebra za pomocą specjalnego narzędzia. Aktywne składniki, które tworzą biżuterię, kosmetyki w stanie szybko i skutecznie czyste metalicznym od zanieczyszczeń wystąpił. Przede wszystkim, musisz rozwiązanie usuwa płytkę nazębną i utlenianie i zmywa brud z trudno dostępnych miejsc oraz ściereczki do polerowania, która pozwala nie tylko przywrócić naturalny blask srebra, ale także zapobiec szybkiemu ponownemu zanieczyszczeniu produktu.

Żeby czyszczenia srebra był tak samo skuteczny, jak to możliwe, konieczne jest, aby umieścić produkt w roztworze i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji, zgodnie z którymi określa długość czasu biżuterię srebrną w detergentach. Z zastrzeżeniem wszelkich zasad przepływu roztworu będzie minimalny, a jedna objętość słoik 200 ml ciebie tyle w przyszłym roku. Wstań podczas czyszczenia srebra osad i zmętnienie roztworu nie prowadzi do pogorszenia zdolności czyszczenia biżuterii kosmetyków.

To jest tylko specyficzne cechy elementów czyszczących działania.

Istnieją odmiany srebrnej biżuterii, która jest niezbędna do czyszczenia delikatnych wykorzystanie funduszy. Tak delikatne czyszczenie srebra powinny:

• Srebrna biżuteria z akcentami organicznych, takich jak perły, turkus, opale, bursztynu, korala;

• Srebrna biżuteria z rod galwanicznie;

• Srebro złocone;

• Utlenione lub "sczerniałe" srebrny;

• Srebrny, próbka jest poniżej 925.

Ponadto, w przypadku czyszczenia artykułów z emalii nie jest pożądane stosowanie roztworów biżuterii. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do właściwej pielęgnacji biżuterii srebrnej, możesz skontaktować się warsztaty biżuterii, do czyszczenia srebra na poziomie profesjonalnym. Ponadto, sieć sklepów "Ulubiona Srebrny" oferuje szeroką gamę biżuterii kosmetyków, w razie potrzeby, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prawidłowego i efektywnego opieki dla biżuterii srebrnej.

Czekamy na Ciebie w naszych sklepach (adresy, numery telefonów, oraz tryby pracy są wymienione na stronie kontaktowej).

Share →