Proszę powiedzieć nam o nocy fioletu i opieki dla niej, jeśli ...

Proszę powiedzieć nam o nocy fioletu i opieki nad nim, jeśli tylko iść do domku na weekendy?

Noc Fioletowy (gesperis, Pierzaczki) – wzniesienie silnovetvyaschihsya biennale roślin. W pierwszym roku po posadzeniu w nocy fiołków produkowane tylko gęstą rozetę liści. W drugim roku rośnie silnie rozgałęzione łodygi (do metra wysokości) z bardzo pachnący kwiatami chetirёhlepestkovimi (fioletowy, różowy, karmazynowy), zebrane w luźne kwiatostany.

Kwiaty pachną fiołki nocne silniejszy wieczorem (stąd nazwa "Pierzaczki") A w nocy (stąd nazwa "dzika orchidea"). Ta roślina jest obsadzony w rabatkah i kwietniki, w pobliżu domu na wspaniały delikatny zapach kwiatów obsypany wieczorem przez otwarte okna. Kwiatostan noc fiołki używane do cięcia.

Sianie fiołki nocy w otwartym terenie odbywa się w czerwcu. Noc Fioletowy preferuje luźne i wapno, wilgotne gleby w słonecznym miejscu. Nasiona są zakopane w ziemi na głębokość 0,5 cm.

Młodzi gniazda noc fiołki są osadzone na stałe miejsce w okresie od połowy sierpnia do połowy września. Ich schronienie na zimę nie jest konieczne.

Dzika Orchidea jest bardzo skromny: wody zakładu po jego przybyciu do kraju (jeśli nie był to dobry deszcz) i poryhlite gleby przed wyjazdem – to cała opieka tygodnia.

Ziborova EY

Wszystko fiołków Online

Share →