Przebudowa mieszkania jednopokojowe - rozbudowa przestrzeni

Przebudowa mieszkania jednopokojowe – rozbudowa przestrzeni

Zmiana studio układu w starych domach nie jest łatwe. Jednak przebudowa pozwala na pobyt w mieszkaniu mały obszar bardziej komfortowe. Na etapie projektowania należy wziąć pod uwagę prace, które będą w różnych miejscach pokoju. Jest to szczególnie ważne, jeśli mieszkasz w studio rodziny z dziećmi. Dla młodszych członków rodziny musi być miejsce dla nauczania, gier i sportu.

Jednak w wyniku przebudowy i dorosłych powinno się warunki do komfortowego pobytu. Aby pracować na przebudowę apartamenty z jedną sypialnią doprowadziły do ​​pozytywnego wyniku, to lepiej zwrócić się do profesjonalnych projektantów, architektów i innych specjalistów.

Co do zasady, apartamenty z jedną sypialnią są zawsze brakuje miejsc noclegowych. Jednym z popularnych sposobów, aby zwiększyć przestrzeń – rozbiórki różnych partycjach. Podczas rozbiórki ścian należy również skonsultować się z zawodowych budowniczych, aby nie zakłócić struktury ścian stolicy.

Najczęściej usunąć przegrodę rozdzielającą łazienka i kuchnia. Tak więc nie jest dodatkowe miejsce, ale jest kilka problemów, które należy rozwiązać. Łącząc się z salonu i kuchni wymaga, jako minimum, instalacji potężnych ekstraktów w miejscach przygotowywania żywności. Zapobiegnie to zapachy z kuchni, aby rozproszone po całym pokoju.

Przebudowa studio uproszczone, jeśli jest domem dla jednej osoby. Jeśli mieszkasz w studio kilka osób, nie tylko powinna powstrzymać rozbiórkę murów. Kuchnia może być oddzielona od reszty pomieszczenia za barem.

Obszar dzieci lepiej zlokalizować z dala od zgiełku i obszarów gotowania. Dzieci są oddzielone od ogólnej dziedzinie życia półki przestrzeni z książek lub zabawek. Możesz użyć nowoczesne systemy przesuwne, szafy. W małych apartament z jedną sypialnią jest stosowanie łóżka z możliwością przekształcenia. Jeśli kilka dzieci w rodzinie, można zainstalować w łóżka piętrowe, które pomogą zwolnić dodatkowe miejsce. Wystrój wnętrz pożądane, aby umieścić wzdłuż ścian, pozostawiając w pomieszczeniu grosza darmo.

To nie jest tylko wizualnie powiększa przestrzeń, ale również pozwala, na przykład, w przypadku uroczystości ustawione w środku pokoju stołem.

Niektóre apartamenty z jedną sypialnią mają możliwość poszerzenia przestrzeni życiowej lub łazienkę kosztem korytarza. W niektórych odmian, zmiany, w połączeniu z zapleczem kuchennym, łazienka wzrasta o żywności. Oddzielne toalety i łazienki są połączone, co również zwiększa przestrzeń w już w połączeniu łazienki.

Są to tylko niektóre z możliwości przebudowy apartamenty z jedną sypialnią. Oprócz przebudowy i zagospodarowania przestrzennego eksperci zalecają stosowanie pewnych technik, które pomogą optycznie powiększyć przestrzeń. Podczas naprawy apartament typu studio zaleca się stosowanie lekkich kolorowych materiałów, do obróbki powierzchni pionowych i poziomych w pokoju. Duże okna, brak akumulacji wnętrza, kurtyny świetlne – wizualnie zwiększyć objętość małego pokoju. W studio dekoracji wnętrz jako główny styl minimalizmu powinien być używany, nie może być elementami modernizmu lub high-tech i inne style.

Klasyczny styl dekoracji wnętrz, który używa ciężkich elementów i obłe kształty stosowane w studio. Spójrz dobre w apartamentach jednopokojowe elementy dekoracyjne w stylu narodowego. Na przykład, rozłożone na matach podłogowych daje jasne i przestronne w całym pomieszczeniu.

Przebudowa jednopokojowym mieszkaniu jest związane z pewnymi trudnościami. Problemy mogą wynikać ze zmian w układzie etapie projektowania mieszkania i nadal w procesie bezpośredniej realizacji napraw. Przeprojektować studio nie doprowadzić do niepotrzebnych kłopotów i nie powodować rozczarowanie – idealnym rozwiązaniem będzie odwoływać się do specjalistów.

Lista artykułów:

Share →