"Przeczytałem pięknych ludzi!"

„Przeczytałem pięknych ludzi!”

02 grudnia 2014 20:00

Nowy Rok rzucili!

Nie wiem dlaczego, ale jak pamiętam, przed Nowy Rok obejmuje mi smutno. Zniechęcony i smutny, zbyt, jest zawsze obecny.

Po pierwsze, okazało się, że nie ma Świętego Mikołaja. Ani Snow Maiden, Nie wiem i Muminki. Wszystko to zostało mi objawione, kiedy spalił pielęgniarki jak ona najbardziej banalny sposób, bez magii daje mi prezenty pod choinką.

Następnie dostaliśmy w szkole koniec słodycze, a cała nasza trzecia nie było po prostu smutne, i jakoś nawet obraźliwe.

Potem był instytut, gdzie w Nowy Rok tydzień zmuszony do uzyskania kredytów, a nie myśleć o wakacjach. A potem dorastał i stał się jakoś wszystko nie obchodzi. Ale smutek pozostał nawykowe.

I nikt nie mam, na drodze! Spójrz taśmą Facebook – wszystkie smutne! A dlaczego nie?

A ponieważ wakacje to tylko w telewizji, a potem dopiero – w reklamie. Pijany Święty jazdy na samochody ciężarowe z Coca-Coli i wszyscy powinniśmy nie rozumiem dlaczego, radujcie się.

I wyjdzie na ulicy – nie wakacje. Zamraża się w trudnej rzeczywistości. Stąd smutek.

Prowincja ma tak daleko. Ale nie w Moskwie. Ostatnie lata w stolicy stworzyć świąteczną atmosferę, organizowanie jarmarki bożonarodzeniowe.

I to myślę, że ma rację. Załóżmy, że nawet nie kupić lub kupić jakiś drobiazg, ale poza tym targi mają coś do zrobienia!

13 na lodowisku Plac Puszkina i Nastia Tatiana navka trzymać klasę Zavorotnyuk główną dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć. 14. w Zelenogradzie będzie za czekany konkurencji – artyści rzeźbią lód wszelkiego rodzaju różnych kształtach na podstawie Przygody barona Munchausena. 16 Novopushkinsky parku zaprezentują jelenia z rogami malowane złotem – to gdzie jestem również prawdopodobnie tam zegarek.

26 grudnia Twierskaja Placu Bohaterów ożywają Puszkin Opowieść cara Sałtanie zbudowali labirynt.

Zdarzenia od 13 grudnia do 11 stycznia będzie ustawiony. Wymieniłem tylko niewielką część, resztę można znaleźć na targach.

W ogóle, znudzony w Moskwie nigdy nie nastąpi. Tak i nie ma powodu.

Czekali na Nowy Rok, gotowy? I nastrój świąteczny i radosny, jak i tępy-wakacje?

Share →