Przedwczesne dojrzewanie u dziewcząt

Przedwczesne dojrzewanie u dziewcząt

Przedwczesne dojrzewanie u dziewcząt

Jeśli dojrzewania dziewcząt nieznacznie wyprzedzając normalnym czasie (10 lat), może to być uznane za normalne wariant. Ale jeśli drugorzędne cechy płciowe i miesiączka pojawiła się dziewcząt w 8 lat, powinna powiadomić rodziców i je zobaczyć ginekologa.

Przyczyny

Przedwczesny rozwój seksualny u dziewcząt może przebiegać w jednej z czterech form.

Rozwój seksualny przedwczesne prawdziwe się najczęściej w postaci mózgu. Innymi słowy, przyczyną przedwczesnego dojrzewania, pewne procesy struktur mózgu odpowiedzialnym za funkcje rozrodcze przysadki i podwzgórzu. Wpływ na nie może mieć infekcję, przeniósł dziewczynę w pierwszym roku życia, organicznego uszkodzenia mózgu, w wyniku presji na podwzgórze, problemy w czasie ciąży matki.

Oprócz postaci przedwczesnego dojrzewania mózgu, istnieje również konstytucyjna. To jest mniej powszechne i jest dziedziczna.

W przedwczesny rozwój seksualny heteroseksualna Dziewczyna przed 8 lat zacząć rozwijać męski wzorzec: znacznie wzrosła łechtaczki i penisa staje się podobna do stawienia się kluczową włosy na górnej wargi i podbródek, kości szybko rośnie i jest dystrybucja tkanki tłuszczowej typu męskiego.

Heteroseksualny wczesny rozwój seksualny u dziewcząt jest rzadkim zjawiskiem, że jest to spowodowane problemami hormonalnymi, w którym ciało jest wykonane dziewczyny w nadmiarze androgenów.

Rozwój seksualny dziewcząt mogą być kierowane do normy w odpowiednim czasie leczenia u lekarza. Z właściwego leczenia (co wymaga dość długiego okresu czasu) dziewczyny na czas i prawidłowo rozwijać piersi, ustanowiony regularny cykl menstruacyjny. W przyszłości, możliwe i normalnej ciąży i normalnego porodu.

Jeśli leczenie nie jest przeprowadzane, rozwój seksualny typu kobiet, dziewczyna może nie wystąpić w ogóle.

Fałsz forma przedwczesnego rozwoju seksualnego rozpoczyna się wraz z pojawieniem się rozładowania krwi przypominającym miesiączki. W tym przypadku drugorzędne cechy płciowe pozostają niezabudowane. Bo błędne rozwój seksualny jest zazwyczaj guzy jajników lub torbieli pęcherzykowych jajnika.

Niezależnie od przyczyn przedwczesnego dojrzewania płciowego, może przebiegać w całości lub części z formy. Na pełnej formie może mówić, gdy występuje zbyt wczesnego rozwoju drugorzędowych cech płciowych i miesiączki występuje. Wszystko odbywa się w takiej samej kolejności jak w normalnym okresie dojrzewania, ale znacznie wcześniej czasu, który uważa się za normalne.

Jeśli miesiączka nie występuje, ale dziewczyna 8 lat rozwoju drugorzędowych cech płciowych (czyli rosnące piersi i włosy łonowe pojawia się i pach), mówić o niepełnej postaci wczesnego dojrzewania.

Kliniki w tej kwestii (patrz ich)

Share →