Przegląd światowej biżuterii.

Przegląd światowej biżuterii.

Męskie znaki tatuaże. Pokaż zdjęcia: 1243 Tutaj znajdziesz: wzory tatuaży, tatuaż Historia Początki, stylów, tatuaże, tatuaż wzory, tatuaż intymny.

Średniowiecze (Europa)

Po długim wygnaniu tatuaże ogłosił się w 1691 roku, i pomógł jej w tym William Dampier, którzy podróżują do Mórz Południowych, znajdując i przyniósł ze sobą „do malowania księcia.” Giolo była nazwa tubylcy, których plotki szybko dotarły nawet do brytyjskiej rodziny królewskiej, został pokryty obrazów, takich jak obraz, który był na pewno nowością w Europie pozbawione tatuaży. „Malowane Książę” dostał się na spotkanie z angielskim dworze królewskim, ale to, aby pokazać całej Europie, że nie ma: zmarł na ospę krótko po tym legendarnym recepcji.

Następnym razem na temat tatuaży poważnie pamiętał, kiedy nie było lider Nowej Zelandii Hong. Został pokryty wzorem tradycyjnych ozdoba „Moko”, składający się z prostych i dziwacznych splotu spiralnych linii, jak również zwolnienia z pagórki i doliny, które składały się także wzory.

Tatuaż Odrodzenie w Europie rozpoczęła się prawie 100 lat po ukazaniu się „malować Prince,” w 1771 roku, dzięki jeszcze nie jadłem Captain Cook. On jest ze swojej pierwszej podróży do wybrzeży Australii przyniósł „Big Omai” starannie pomalowane moje plemię. To okazało się być istotny impuls na rzecz zapewnienia, że ​​znaczna część Brytyjczycy masowo ponieść z tatuażami.

Nie wiem, ryzykujemy kiedyś mód, ale wkrótce po marynarzy i zwykłych obywateli, wielu przezwyciężenia uprzedzeń i zrobili sobie długo oczekiwany tatuaż.

To kucharz dał światu tatuaż słowo, które odbyły się od słowa Tahitian «tatuażu», co oznacza „rysunek”.

Co ciekawe, następnym krokiem w rozwoju sztuki tatuażu, pośrednio przyczyniły się chrześcijaństwo i islam. Pomimo faktu, że obie religie mają negatywny stosunek do tatuażu, okazało się, że pielgrzymi tych religii przyczyniły się do rozwoju tej sztuki. Powrót do domu, pielgrzym miał pokazać tatuaż wykonany koptyjskich księży – jedyny rozstrzygający dowód, że odwiedził Ziemię Świętą.

Tatuaże były zróżnicowane, większość z nich była po prostu przechodzi, ale nie było zdjęć w postaci Jezusa i św. Zdjęcia są zapisywane na tablicach z drewna. Proces tatuażu był bardzo bolesny, ale zgodził się, bo był tylko ostateczny dowód wizyty w Ziemi Świętej.

Później wielu rzemieślników we Francji i Niemczech umieścić swoje ręce ślady ich sklepów. Na przykład, rzeźnicy przedstawione na siekierą i głowy dwa bycze na górze.

Nowy termin dostaje tatuaż w epoce wypraw krzyżowych. Rycerze tatuaż w kształcie krzyża na czole lub na parze. Odgrywać rolę praktycznego stosowania takich tatuaży: rycerz nie mógł zmienić wiarę.

Po tym, Inkwizycja oświadczył tatuaże i kpina … przyjmie. I połowie 17 wieku, tatuaże stały się wyłącznym przywilejem przestępców, którzy ich inkwizycji i „wyciągnąć”. Następny tatuaż odsłonięte i mniej niebezpieczne osoby: kieszonkowców, prostytutki, oszuści kart.

Kara za tatuażu było powszechne w krajach europejskich około 17 wieku. Oprócz kar, rysunek na ciele w celu ustalenia sprawców.

Pod koniec 17 wieku tradycji tatuowania jakiegoś błędu tylko w armii w celu utrzymania dyscypliny. Karać dezerterzy byli narażeni, a później – żołnierze poważnie przestępca w czasie służby.

W późnym średniowieczu, a także wiele innych sposobów zadawania bólu, tatuowanie stało się torturą.

Share →