Przepis na pierogi z ziemniakami gotowania

Przepis na pierogi z ziemniakami gotowania

25 lipca 00:00

Kuchnia rosyjska jest znana na całym świecie. Jedną z tradycyjnych potraw rosyjskich są pierogi. Tajemnica dużej popularności tej potrawy tkwi w prostocie przygotowania i niepowtarzalnym smaku. Pierogi mogą być różne: w zależności od rodzaju polewy umieścić kluski smak może się wahać od słodkie, słone i nawet gorzkie. Rozpowszechnioną formą farszu pierogów puree.

Jeśli nie wiesz, jak gotować pierogi recepty ze zdjęć pokazuje krok po dostępnych technologii.

Aby przygotować pierogi z ziemniakami będą potrzebne następujące składniki:

Po pierwsze, musimy przygotować ciasto. W tym jaj mix suka i wody i trzepaczką, aż całkowicie jednorodny. Następnie obrać ziemniaki, gotować ją i puree.

Teraz cięcia powstałego ciasta na małe kawałki, rozwałkować z wałkiem do ciasta. W środku każdego kawałka ciasta przygotowane umieścić niewielką ilość tłuczonymi ziemniakami i zamknąć krawędź kluska. W ten prosty sposób można dość szybko gotować dużą ilość pierogów. Przed użyciem, pierogi na piśmie, że trzeba gotować.

Aby to zrobić, zbieramy częściowy garnek wody, sól, doprowadzić wodę do wrzenia i łagodnie oddaje się jej pierogi. Można przypuszczać, że co pięć minut mieszać pierogi muszą zapewnić, że nie są posklejane. Gotowane pierogi w stanie gotowości około 15-20 minut.

Po pierogi pływać, muszą dostać i umieścić na talerzu. Aby spersonalizować smak pierogów z ziemniakami, można użyć masło, majonez, śmietanę lub ketchup.

Share →