Przepisy ciało domu zawija do utraty wagi

Przepisy ciało domu zawija do utraty wagi

Jeśli nie udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów, należy spróbować dom okłady do utraty wagi. Jest niezawodnym środkiem pozbycie się dodatkowych centymetrów i „skórka pomarańczowa” – cellulit. Okłady z różnych materiałów naturalnych, rozproszonych od czasów starożytnych.

Nasi przodkowie okłady z wodorostów, różnych odmian gliny, miodu, błoto. W naszych czasach, przy użyciu tych samych składników z dodatkiem środków aromatyzujących i środków konserwujących. Wynik nie trzeba było długo czekać:

 • Poprawia przemianę materii i krążenie krwi w organizmie;
 • przyspieszone procesy regeneracji skóry;
 • jest głębokiego oczyszczania skóry, jego anty-aging, skóra nasycona witamin i składników mineralnych,
 • organizm z toksyn i nadmiaru płynów;
 • nie jest aktywna walka z cellulitem;
 • Okłady odprężający i pobudzający wpływ na organizm jako całość.

  Zawijanie może być prowadzone zarówno w domu jak iw salonie kosmetycznym. Oczywiście, niektórzy profesjonalni typy owijania w domu, aby trudne, ale bardzo skuteczne na spadek masy ciała owija recepty, które nie wymagają do większego wysiłku.

  Okłady do utraty wagi, podzielona przez Dwa typy. gorąco i na zimno. Czasami te dwa rodzaje łączy, co kontrastujące okłady. Wszelkie okłady doskonale przyczynia się do utraty wagi: zimno – ze względu na gwałtowny zwężenie naczyń krwionośnych, gorąco – ze względu na ich ekspansji. Ważne jest, aby pamiętać, że otacza – jest to duże obciążenie na ciele, więc nie należy wykonywać tej procedury, gdy zmęczony lub jeżeli źle się poczujesz.

  Jeden dzień przed opakowania nie zalecane depilacji. Dotyczy to w szczególności tych, którzy zamierzają wykorzystać kompozycje, które obejmują czerwony pieprz, imbir czy cynamon.

  Dla wszystkich okłady do utraty wagi są wymagane przeciwwskazania. To – w ciążę i ginekologiczne choroby, nowotwory, choroby nerek, choroby układu krążenia, dystonia, żylaki, zapalenie skóry i reakcje alergiczne, gorączka, zawroty głowy, choroby przewlekłe w ostrej fazie. Pamiętaj: jeśli nagle czuć się nieswojo, wstrzymać procedurę!

  Jeśli czuje się świetnie i są zdeterminowani, aby stracić na wadze – rozpocząć przygotowania. Dla procedury należy przygotować kompozycję do pakowania, opakowania plastikowe, ciepłe ubrania, koce i ręczniki. Następnie wziąć prysznic kontrastu z twardej gąbki lub peeling do ciała, wytrzeć do sucha i zastosować mieszaninę owinąć cienką warstwę na obszarach problemowych ciała. Wtedy zdecydowanie, ale delikatnie owinąć osłonę ciała, umieścić na ciepłe ubrania, położyć i przykryć ciepłym kocem. Relax, włącz kojącą muzykę i spędzić 30-40 minut w przyjemny odpoczynek.

  Po zabiegu mieszaniną spłukać ciepłą wodą i nałożyć na skórę balsam lub krem ​​mleczny.

  I wreszcie, najbardziej interesujące – Popularne Przepisy okłady do utraty wagi.

  Okład oleju do utraty wagi.

  Będziemy potrzebować 20 ml. oliwa lub olej migdałowy z olejkami: lawenda, jałowca i cytryny – co 3 krople. Mieszaninę ogrzewa się do czterdzieści stopni w łaźni wodnej, mieszając od czasu do czasu, a następnie umieścić w korpusie i folią termokurczliwą. Zabieg trwa około 30 minut

  Miód okłady do utraty wagi.

  Podstawą jest w tym przypadku w wysokości miodu 3 łyżki. Ogrzewać w łaźni wodnej aż do stanu kremowym i stosować na obszarach problemowych ciała od dołu do góry. Do zwiększenia efektu mozhnodobavit mieszaninę kilku kropli pomarańczowego lub cytrynowego olejku.

  Top tradycyjnie używane Film okłady do utraty wagi.

  Okłady z wodorostów Są to zarówno na ciepło i zimno.

  W tych okładów mieć istotne przeciwwskazania – choroby tarczycy. Podstawą do zawijania – litery wodorosty, wstępnie namoczone w wodzie. Można je dodać imbir, tymianek lub kolendry. Wysoka zawartość jodu procesu stiuliruyut glonów lipolizai promować utrata masy ciała, i przyprawy wyeliminować zastoju limfy i wzmocnić skórę. Na gorącym okłady temperatura wody powinna wynosić około 38 stopni, czas zanurzenia w wodzie – 15 minut. Na zimno – temperatura wody 25 stopni, czas wygrzewania – 45 minut.

  Po kąpieli, stosować literę algi na ciało i zawinąć folię. Czas zabiegu primerno30-40 minut.

  Okład z gliny

  Izgoluboy się glinę z dodatkiem cynamonu. I liczbę wybranych sposób indywidualny cynamonowy – w zależności od reakcji skóry człowieka. Mieszanina powinna być rozcieńczony wodą do kremowe warunkach i stosować przez 20-30 minut w obszarach zagrożonych ciała.

  Skutkiem tego będzie owijania, jeśli będzie aktywnie przemieszczać w trakcie zabiegu.

  Okład z gorczycy

  Podstawa – proszek musztardy i miodu w równych proporcjach. Mieszaninę rozcieńczono ciepłą wodą, mieszać i stosować na obszarach zagrożonych. Podobnie jak w poprzednim przypadku, wpływ procedury zwiększa się, jeśli jeden podczas ćwiczeń.

  Okłady borowinowe

  Podstawa – kosmetyczne suche zanieczyszczenia. Rozcieńczyć ciepłą wodą do konsystencji śmietany, umieścić na ciele. Zabieg trwa około 30 minut

  Aby poprawić efekt owijania posiada kursy dla 10-15 procedur, kilka razy w tygodniu. Wynikiem tego jest widoczne, zwykle po pierwszym zabiegu

  Utrata skuteczne waga (zobacz wszystkie)

 • Share →