Przepisy na naleśniki i naleśniki ze zdjęciami

Przepisy na naleśniki i naleśniki ze zdjęciami

H i jak bardzo kochasz naleśniki? Na przykład, można w czasie, aby jeść prawo 73 naleśnik z ciepła z ciepła? Nie.

Ale mieszkaniec Andrei Smirnov Sankt Petersburgu w ostatnich latach "przekonał" naleśniki na raz, o łącznej wadze 2 kg 120 g, a tym samym został mistrzem rosyjskiej analog Księgi Rekordów Guinnessa.

Jeszcze bardziej interesująca płyta została zarejestrowana 13 sierpnia 1994 r Rochdale. To tutaj został upieczony naleśnik 15,01 metrów średnicy 2,5 cm, gruby, o wadze 3 ton. Do tej pory nikt nie może zrobić coś więcej, choć nie było wielu wnioskodawców.

Tak więc – naleśniki. Oczywiście w pierwszej kolejności na wzmiankę o naleśniki, pamiętamy ferii zimowych, a mianowicie Ostatki. Informacje o tym rytuale pieczenia – symbol wiosennego słońca – stracił w pogańskiej starożytności. Gotowanie naleśniki zawsze uważana była za świętą sakramentem. W czasach starożytnych, głównie naleśniki pieczone ciasto. Tak więc pierwszy zakwas zastanawiał przepis nigdy nie powiedział nikomu, każdą kobietę i trzymał go z domu i od obcych.

Ugniatanie napar do naleśników zwykle udał się do rzeki lub dobrze, rzucania czarów, z odniesieniami do miesiąca. Pierwsze naleśniki ułożone na parapecie przekazywania podróżnych i żebraków.

"- Naleśniki były tak wspaniałe, że nie mogę wyrazić Panu, Panie: pulchna, rihlenkie, różowo. Weź jedno piekło wie obmaknesh go na gorącym oleju, jeść – inne wspina się w jego usta. Przedmioty, ozdoby i komentarze były: śmietana, świeże jaja, łosoś, tartym serem. Wino i wódka całe morze.

Po naleśniki jedli zupę Sturgeon ucha i po kuropatwy z sosem…" Opisuje w dramatach Antoniego Czechowa naleśniki w historii "Zwycięzca Triumph" i jest mało prawdopodobne, aby nadal obojętny co najmniej po jednej z tych linii.

Duże trudności w podejmowaniu naleśniki nie spełniają wszystkich głównych kuchni i starannie przestrzegać wszystkich zaleceń, które są dołączone do konkretnych przepisów.

Share →