Przestrzegać tutaj tych podstawowych zasad, co najmniej 70%.

Tutaj obserwujemy te podstawowe zasady, co najmniej 70%.

1) codzienne ćwiczenia co najmniej 20-30 minut dziennie to minimum, to nie jest tak dużo i w tym samym czasie, zależy od wyniku, trenować więcej, tracą więcej kilogramów i priobretesh piękną sylwetkę.

2) najważniejsze jest nie jeść słodkie owoce (wymiana może być 1-2 kawałki gorzkiej czekolady, marmoladą, ale lepiej nie jeść po raz pierwszy i to jest) Nie jeść tłuste, smażone. Jedzenie gotowane w piekarniku, na parze, duszone samo smaczne. Nie jeść mąkę, ziemniaki, chleb, makaron. (bochenki zamienne)

3) Jedz małe posiłki bardzo ostrożnie do żucia, z talerzykiem, bez zgłaszania dobavki..no często 5-6 razy dnyu.Pomni, że twój żołądek jest w dobrym stanie, tylko 200-250 ml.Eto szlifowane szkła. I rozciągnąć go.

4) Pij wodę. 6/4 szklanki czystej wody.

5) Jedz na pewno po 6 po południu, ale nie jeść 3-4 godziny przed snem.

7) wszystkie produkty mleczne powinny być nie większe niż 1% tłuszczu.

8) muszą jeść białka (mięso, ryby, sery, jaja nie więcej niż 2, owoce morza) Masz cienkie raczej jeść będziesz jadł białka, węglowodanów niż te, które znajdują się we wszystkich zboża, warzywa i owoce. Ale pamiętaj, że organizm musi uzyskać wystarczająco dużo białka tak, tłuszczów i węglowodanów.

9) Najważniejsze jest to, aby nie przejadać i nie zatrzymuj się szansa, spadła, nadal jeść wszystko dostał pravilno.I

Share →