Przyczyny Hemoroidy

Przyczyny Hemoroidy

Przed rozumiemy przyczyn hemoroidy, powinniśmy pamiętać, że siedzący tryb pracy, a także podnoszenie ciężarów, przewlekłe zaparcia, kaszel może wywołać poważne wygląd hemoroidy. Wśród najbardziej podatne na tę chorobę można nazwać zawody lub taksówkarzy, fryzjerów i biura pracowników.

Prawie kompleksu. Główne przyczyny hemoroidów

Spójrzmy na głównych przyczyn hemoroidy. Do tej pory naukowcy nie znaleźliśmy powszechnych przyczyn chorób, takich jak hemoroidy. Mów tylko założenie, wspierane przez przekonujących faktów i doświadczeń. Istnieje kilka teorii na występowanie hemoroidów.

Teoria zaburzeń czynności hemodynamicznej

Zgodnie z tą teorią, że przyczyną Hemoroidy są wyrażone w żylnej zastojem krwi w odbycie, która jest związana z cechą sieci naczyń, składający się z kilku zwojów żyły. Z powodu ostrych łukach i kolejno we krwi tych splotów płynących powoli i żyły są wypełnione krwią. Taka struktura odbytu lepszym charakter, aby zapewnić całkowite uszczelnienie odbytu. Naruszenie nerwowego regulacji promuje rozszerzenie naczyń krwionośnych i naczyń zatorów z tworzeniem hemoroidy.

Najczęściej, na przykład w przejawia patologię predyspozycji genetycznej.

Muskularny teoria dystroficzne

Innym powodem dla rozwoju hemoroidów mogą służyć indywidualnych cech tkanki łącznej, jest dziedziczona. Jak dobrze wiadomo, występuje w tkance łącznej w całym ciele — ramy dla kości i więzadeł i mięśni i naczyń krwionośnych. Z osłabienie tkanki łącznej, zaczynają być uwalniane hemoroidów splotu żylnego. Bardzo wysokie ryzyko wystąpienia hemoroidów u osób z dziedziczną wadę tkanki łącznej.

Zazwyczaj takie pacjenci mają bardzo słabą rozciągliwej skóry i stawów. Ponadto, należy pamiętać, że po pięćdziesięciu latach znacznie zmniejszonej elastyczności tkanki łącznej.

Jeśli kilka Parkes, który jest tkanka łóżek nieprzenikniony żyły odbytnicy nie różni się siła, a następnie zaczyna się tworzyć w żyłach zastoju krwi i pojawiają się hemoroidy. Podobny efekt powstaje, gdy wiotkie odbytnicy.

Dlaczego hemoroidy często się powtarza

Tylko radykalne leczenie hemoroidów na wczesnym etapie, aby uniknąć nawrotu swoje stałe w przyszłości. Poddany stałych czynników ryzyka w czasie hemoroidy zaczynają nie tylko stają się większe, ale również wypadają. Wskutek nieprawidłowej ukrwienia odbytnicy i jest degeneracja tkanek. Ściany naczyń stają się podatne na uszkodzenia, które prowadzi do krwawienia podczas defekacji.

Następny zakażenia dochodzi, aw konsekwencji zapalenie krwawienia rano, co zaczyna krzepnięcie krwi i powstawanie zakrzepu.

Zastojów żylnych powoduje powstawanie nowych jednostek i ich krwawienia. Na okres objawów hemoroidy mogą ustąpić, ale nawrót choroby za każdym razem będzie trudniejsze i może prowadzić do poważnych powikłań.

Hemoroidy — Zdanie jest dziedziczna?

Nie jest to do końca prawda. Tak więc, wszystkie przyczyny hemoroidów mają korzenie genetyczne, ale realizowana w życiu mechanizmów choroby — to zależy od wyjściowych czynników lub czynników ryzyka hemoroidy!

Czynniki ryzyka hemoroidy

Wśród głównych przyczyn hemoroidy mogą odróżnić siedzący tryb życia, który staje się podstawą do siedzącego trybu pracy, regularnego podnoszenia lub przenoszenia ciężkich przedmiotów, w tym sportów siłowych (podnoszenie ciężarów, zapasy i inne). Obecność współistniejących chorób, takich jak otyłość, przewlekły kaszel, zaparcia lub biegunka. Nie nadużywania napojów alkoholowych, pikantnych potraw i palenia tytoniu (zob. Art dietę hemoroidy).

Procesy fizjologiczne przy urodzeniu i na koniec ciąży powoduje silne rozciąganie łącznej miednicy tkanek. Oraz jest czynnikiem ryzyka.

Jak stwierdzono przez doświadczonych fachowców, zapobieganie hemoroidów należy prowadzić w obecności jednego z wymienionych powyżej czynników. Regularna kontrola i proste metody zapobiegawcze, aby uniknąć tego wrażliwego choroby.

Share →