Przydatne Tabela: Chłopiec czy dziewczynka

Przydatne Tabela: Chłopiec czy dziewczynka

Dowiedz się płeć dziecka w USG jest możliwe nie wcześniej niż 20 tygodni. Ale nie czekać, aby zobaczyć, kto urodzi Chłopiec czy dziewczynka. wcześniej

Istnieje wiele metod, tabele i ludzie będą się do określenia przyszłego płci dziecka.

1. W tabeli, płeć dziecka można ustalić patrząc na skrzyżowaniu miesiąca poczęcia i wiek matki oczekującej.

Przykład: Ciąża wystąpiła w maju. Wiek 25 lat kobieta. Z dużym prawdopodobieństwem urodzić dziewczynkę.

2. Ustal, który rodzi się chłopiec czy dziewczynka, można użyć techniki, który przyszedł do nas z starożytnych Chinach.

Numer Tabela 1 znaleźć numer, który jest na skrzyżowaniu miesiąca urodzenia, kobiet i mężczyzn.

Numer Tabela 2  wybrać numer w liczbie uzyskanych z tabeli № 1. W tej serii znajdziemy miesiąca poczęcia dziecka. W skali chłopak dziewczyna wskazała prawdopodobieństwo narodzin jednej lub drugiej płci. Im więcej pasków, tym większe prawdopodobieństwo.

Przykład: Człowiek urodził się w marcu kobiety w czerwcu. Na skrzyżowaniu numer tabeli 1 -tsifra 6. miesiąca poczęcia kwietniu. Numer tabeli 2 w rzędzie przed 6 miesiącach kwiecień, widzimy, że prawdopodobieństwo dziewczynki i chłopiec.

Oznacza to, że 50% do 50%.

3. Stoły do ​​określenia płci dziecka w wieku powyżej krwi. 

Metodologia ta opiera się na założeniu, że we krwi kobiet i mężczyzn są regularnie aktualizowane. U kobiet występuje co 4 1 rok. U mężczyzn krwi jest uaktualniany co 3 lata. Stwierdzenie „wiek” rodziców krwi, to jest w stosunku do siebie.

Dodaj kilka miesięcy minęło od ostatniego dnia ojca urodziła miesiąc poczęcia. Ojciec Pawła, którego krew będzie młodszy i przeniesione na dziecko.

W pierwszym stole znaleźć współczynników aktualizacji ojca krwi i matki, wręcz przeciwnie wieku.

Druga tabela trzeba znaleźć postać na skrzyżowaniu miesiąca urodzenia i miesiąc poczęcia ojciec dziecka.

Teraz w odniesieniu do każdego z rodziców, dwie wynikowe dane (Tabela 1 i 2). Który okazał się liczbę mniejszych („młodszej krwi”), seks wkrótce urodzić dziecko.

Przykład: moja matka 29 lat, 30 lat tata. Matka urodziła się w czerwcu, Papież w marcu. Zgodnie z wynikami pierwszej tabeli mama = 1, tata = 0. Zgodnie z wynikami drugiej tabeli mama tata = 10 = 1. Na podstawie zarówno mama tabel (1 + 10 = 11), tata (0 + 1 = 1). „Krew ojca pod” urodził się chłopiec.

4. wróżby ludowe w celu określenia płci dziecka.

W większości przypadków, przyszłe mamusie nie pryncypialne płeć dziecka, ale czasami rodzice chcą to chłopiec, czy dziewczynka. I można wybrać płeć wcześniej?

Istnieje 5 sposobów planowania płci malucha.

1. Dieta. Jest to najbardziej powszechnie stosowaną metodą. Wyobrazić sobie chłopiec zaleca się przyjmować pokarmy, które są bogate w potas i sód, a na wygląd dziewczyn – wapń i magnez. W związku z tym, w pierwszym przypadku, jeść ryby, mięso, grzyby, ziemniaki, fasola, białko kurze, morele i brzoskwinie, śliwki, ryż i kasza kasza.

W drugim przypadku, wolą jaja, bakłażana i buraki, marchew i ogórki, pomidory i papryka, miód, orzeszki ziemne i orzechy laskowe.

Musisz przestrzegać diety od początku cyklu miesiączkowego przed rzekomym poczęcia. I zarówno kobiety jak i mężczyźni. Po zapłodnieniu, nie mogą i powinny być wszystko, co chcesz.

Ściśle podstawy naukowe, metoda ta nie jest, ale sukces jego wykorzystania jest 82%.

2. Rozliczenie daty owulacji. Uważa się, że jeśli stosunek wynosił mniej niż jeden dzień przed owulacją, to może być boy.

Jeśli stosunek miał miejsce znacznie wcześniej lub kilka dni po owulacji, tym bardziej prawdopodobne dziewczyny. To dlatego, że chromosom Y może jedynie osiągnąć jaj w krótkim okresie czasu przed owulacją. W przeciwnym razie ich śmierci, a tylko chromosom X.

Wadą tego sposobu jest to, że nie zawsze jest możliwe obliczenie dokładny czas owulacji.

3. Częstotliwość współżycia. Podstawa metody określono, że chromosom X są bardziej ruchliwe od Y, lecz w pierwszym okresie życia jest mniejsza. Wynika z tego, że częste współżycie seksualne jest wysokie prawdopodobieństwo poczęcia chłopca, aw rzadkich – dziewcząt.

Efektywność metody – 70-80%.

4. Wybór pozycji podczas stosunku. Uważa się, że dla chłopca dobre postawy, „człowiek z tyłu”, a dla wyglądu dziewcząt – „. Człowiek na szczycie” Zatem w żaden sposób uzasadniony, nie mogą być wyjaśnione.

5. Parzyste nieparzyste lat kobiety. Niekonwencjonalne dr Elena Shavrina znaleźć zależność płci dziecka w wieku od matki oczekującej. W latach parzystych życia, kobiety są bardziej narażone na wyobrazić dziewczynę w lutym, kwietniu, czerwcu i sierpniu, październiku i grudniu; w latach nieparzystych, odpowiednio, w styczniu, marcu i maju, lipcu, wrześniu i listopadzie.

Wygląd chłopca jest odwrotnie.

Są to główne sposoby planowania płci dziecka. Dobry wyszukiwania, można znaleźć inne. Ale warto pamiętać, że nie ma jednej metody, nie jest w 100% wynik będzie zgodnie z planem natury.

W każdym przypadku, wygląd dziecka – zawsze zadowolony, niezależnie od płci.

Najpopularniejsze artykuły na ten temat:

Share →