Puchary weselne - delikatny i romantyczny prezent

Puchary weselne delikatny i romantyczny prezent

Na pewno zauważyłeś nietypowe kieliszki do wina ślub, urządzone nowożeńcy tabeli. Te dzieła sztuki można urządzić uroczystość, dać świąteczny stół indywidualnie, a następnie przez wiele lat być wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia w swoim życiu. Szkła te można znaleźć na sprzedaż, ale o wiele bardziej zabawne i interesujące zrobić oryginalne kieliszki do wina ślub z rąk.

A co do ich ślubu, a jako dar. Nowożeńcy pewno docenią go.

Czy uważasz, że to jest trudne i kosztowne? W rzeczywistości, proces ten nie zajmuje dużo czasu i nie będzie wymagać znacznych inwestycji, ponieważ można urządzić coś w okularach: cekiny, sztuczne kwiaty, a nawet życia, koronki, wstążki, płatki i inne małe rzeczy, które można łatwo znaleźć w każdym sklepie dla poręczne ludzie. W tym samym stylu, w drodze, można zrobić i sukienka szampana, że ​​po ślubie para domu.

Więc przejdźmy do procesu projektowania naszych okularów. Mamy nadzieję, że za pomocą tych wskazówek, można łatwo zrobić najpiękniejsze, nie jest jak inne okulary.

Kieliszki do wina koronki

Musimy:

 • szkła lub kryształu okulary na długiej cienkiej łodydze;
 • Wstążka pożądany kolor koronki;
 • cienkie wstążki satynowe;
 • Pistolet do klejenia i klej silikonowy (alternatywnie także doskonałym płynnym i przejrzystym super glue).

Postępowanie:

 1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby zmierzyć się wymaganą długość koronki. Aby to zrobić, należy owinąć taśmą wokół akcesoriów ślubnych w miejscu, w którym zamierzasz go umieścić. Zostaw małą ilość taśmy na magazynie.

  Cut.

 2. Łagodnie rozmaz klej na wewnętrznej powierzchni koronki. Należy pamiętać, że nie powinien on być w nadmiarze w celu nadmiaru nie wystaje z klejonych części.
 3. Nakleić taśmę wokół obwodu oraz wyprostowany i wyciągnął go.
 4. Następnie owinąć nogi od dołu do góry z wstążką satynową i powiązać go na dole pięknym łukiem.

Na wniosek takich szkieł mogą być ozdobione ornamentami dodatkowe, na przykład specjalne kulki lub połówki kryształy na podstawie koronki.

Ten designerski ślubne kieliszki do wina niezwykle proste, więc sobie z tym poradzić, nawet niedoświadczonym rzemieślników.

Udekoruj płatki

Musimy:

 • przyszłe kieliszki ślubne;
 • Kilka sztuczne róże odpowiednim kolorze;
 • cienkie wstążki satynowe;
 • kleju.

Postępowanie:

 1. Aby zacząć rozumieć poszczególne płatki na naszym pięknym kwiatem.
 2. Teraz weź jeden płatek i bardzo łatwo przykleić do spodu szkła na całym obwodzie tak, że mamy swój kwiat między stóp, a tym samym szkle.
 1. Następnie, podobnie jak w poprzednim opisie, szczelnie opakowane stopę taśmy satynowej, począwszy od miejsca, w którym rozpoczęła się na kleju, co ukrywa się.
 2. A na dole wiązana zgrabny łuk.

Wybór kolorów dla tej opcji dekoracje można zatrzymać się w pełni pastelowych kolorach do płatków i taśmy, i można zrobić prawie prawdziwy kwiat, za pomocą taśmy zieleni. Nie zbędne w tym przypadku, łodygi i liście są na sztucznym kwiatem. Ale wygląda na miejsce ich łączenia widać.

Podobnie można zrobić i okulary piór do klejenia zamiast płatków.

Cyrkonie prawie diamenty

Musimy:

 • okulary lub okulary;
 • wkleja wybrany kolor jako główny dekoracji;
 • tiulu, pokroić na dwie szerokie wstążki;
 • przełóż sam kolor jak tiulu;
 • kleju.

Postępowanie:

 1. Zdecyduj się na wzór, który chcesz zobaczyć na okulary ślubnych. Najprostszym rozwiązaniem jeden lub dwa serca.

  Zaznaczyć kontur obrazu.

 2. Rozpocznie się trzymać konturów dżetów. Cleito je blisko siebie, aby uniknąć nieestetycznych braki.
 3. Kolejnym etapem produkcji biżuterii wykonana z tiulu. Aby to zrobić, uzupełnić swój pas, wcześniej wyciętą tiulu na pół i przyszyć.

  Włącz się. Otrzymany rury do zbierania nici igły na dole. Zabezpieczyć przepony lub na spodzie nóżek lub na podstawie pojemnika z wykorzystaniem kleju.

 4. Umów tiulu i cekinów, wklejając je całkowicie arbitralne.

Jest to możliwe, zamiast używać kiedy zrobić ciasto kulki. Taka opcja będzie, oczywiście, mniej eleganckie, ale bardziej delikatne i wyjątkowo słodkie.

Prezentowane warsztaty dla produkcji nietypowych akcesoriów do ślubu z jego ręce bardzo proste, może poradzić sobie z łatwością, nie wydając dużo czasu. Ale to tylko niewielka część w rozległym oceanie pomysłów. Jeśli masz dobre losowanie, podpisywanie Witrażu farby szklane.

W obrazie, można dodać wszystkie te same wstążki satynowe, małe sztuczne kwiaty, koraliki, kryształy i więcej. Ponadto odpowiednie macki żyłce nawleczone z kulek z nią.

Stwórz własne ręce wyłączną rzeczą jest proste! Przy odrobinie wyobraźni, pewnych umiejętności i chęci, aby pomóc Ci stworzyć niezwykłe i bardzo drogie, dosłownie iw przenośni kieliszki weselne.

Czy mają Państwo pytania? Zobacz klasy mistrzowskie w okularach dekoracji:

Share →