Puchary weselne z ich rąk, okulary dekoracji

Puchary weselne z ich rąk, okulary dekoracji

Każda dziewczyna chce ją wesele było najlepsze na świecie. i do dziś otoczony wspaniałym panny młodej, Unikalne akcesoria. Odwieczne pragnienie kobiety mają rzeczy, które nie są jej przyjaciele mogą być wykonywane przez co się kieliszki ślubne własnymi rękami. Oczywiście, nie jest to łatwe.

Do dekorowania szklanek pomalowane ponadobyatsya Ciebie:

Specjalne farby do malowania na szkle (muszą być brane pod uwagę podczas ich zakupu, więc nadają się do malowania jest potraw żywności – można pić z kieliszków)

Specjalny bardzo cienka szczotka (Torbiel lepiej jest wziąć kilka – osobno dla każdego koloru).

Przede wszystkim, trzeba wyczyścić szybę tschetelno how środkiem neutralizującym. Następnie należy zwrócić rysunek szkic przyszłości. Szkło – nie papier i poprawki nie będą tolerować. Teraz, na sobie cienkie gumowe rękawice, aby nie rozmazuje szkła, można rozpocząć malowanie.

Wynalazł wzór, bardzo ostrożnie stosować kropki lub jeśli masz dobre losowanie, uverennnimi cienkie linie.

Wzór może składać się z jednego lub więcej kolorów może być jasne i pastelowe kolory. Każdy kolorystyczne mogą być stosowane do kolejnego dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej (od 1:00 do dni). Nie jest konieczne, aby pomalować całą powierzchnię szkła, będzie wyglądać szorstki i rękodzieła.

I w końcu, po ostatnim suszeniu, może być zastosowane szkło. Jeśli nie są skąpi i nabyte farby wysokiej jakości, okulary te mogą służyć przez długi czas. Gotowy szkła mogą być pokryte szkliste lakier na bazie wody.

Możesz też ozdobić Puchary weselne svomi ręce przy użyciu cyrkonie, perły koraliki, wstążki, koronki i jedwabiu dekoracyjne kwiaty tkaniny lub polimery.

Jest to żmudne, ale ciekawe ćwiczenia. Gdy pewna część masy istry mogą zostawić oryginały, żadnych sztuczek.

Do produkcji plastikowe kwiaty należy zakupić samootvedevayuschy gliny i kleju, które są następnie przyklejone do szklanych kwiatów. Fashioned róże i gołębie suszone lub pieczone w piekarniku (w zależności od dołączony do tworzyw sztucznych).

Wstążki, koronki przyklejona do okularów polimerowych klej (można użyć kleju do paznokci akrylowych), a następnie mają ładne koraliki, kryształki lub rozety. Pierwszy klejone większych przedmiotów, a następnie mniejsze.

Podczas klejenia należy się upewnić, że klej nie rozprzestrzenia i nie psują elementy szklane i dekoracyjne, inaczej całość Prace może stracić z godnością. Te okulary wyglądają imponująco, ale niestety, wykonane nieprofesjonalnie, może spowodować wiele frustracji na uroczystości. Zdarza się, że słabe wyniki wystroju odpadają podczas użytkowania i zapewnia ślubu nie mieli problemów.

Jeśli nie jesteś pewien, że można zrobić piękne kieliszki weselne z rąk tak, że ślub nie jest przysłonięte przez uciążliwości w postaci pokruszonych kulek, cyrkonie lub luźne wstążki i róż, można skorzystać z usług panów produkowane kieliszki ślubne .

Okulary ekskluzywne wykończone są kryształami Swarovskiego lub malowane profesjonalnych dekoratorów w wielu różnych stylach, daje przyjemne chwile podczas ślubu, a także uatrakcyjnić swój stół na obchodzimy rocznice ślubu dalej.

Share →