Punkty 2013

Punkty 2013

Gdy ponura zima zmierzch trwa prawie cały dzień do przeszłości, a na horyzoncie pojawia się jasny wiosennego słońca, panie nosić okulary. Po okulary do „okularach” nie wstydzi – to jest modne, stylowe i oczu pomocną. Jakie okulary przeciwsłoneczne 2013 oferujemy projektantów wiodących światowych domów mody?

Jasne. Śmiało. Ekstrawaganckie. Zauważalne.

Być może to być najlepiej podsumować modne okulary na wiosna-lato 2015. Istotnie, głównym lato akcesoria można nazwać wszystko, ale po prostu nie subtelne.

2013 duże punkty geometryczne kształty

Na wysokości mody w 2015 nadal posiadają więcej szklanek geometrycznych kształtów. Najbardziej popularne – masywne okrągłe okulary w duchu lat siedemdziesiątych. Znani i duże obręcze, co dziwne, zmiękczyć rysy twarzy.

Więc pozostaje tylko wybrać kolor. W nadchodzącym sezonie będą istotne w klasycznym czarnym i brązowym kolorze, ram i co sprawia, że ​​można wybrać okulary przeciwsłoneczne w napięciu do ubrania lub akcesoria.

Kwadratowych w kształcie szklanki 2013

Nie zniknął z mody Olympus i ramek kwadratowych. Stały się one znacznie mniejsze, ale nadal jeśli wyszukiwania (na przykład, w kolekcjach domów mody Prada i Louis Vuitton), to możemy znaleźć.

Okulary 2013 „motyl” i „kocie oko”

W trendu i glasses- „motyla” i ulubione z wielu form „kocie oko”. Większość z tych modeli obręczy okulary 2013 będzie dać obraz tajemnicy i odrobinę tajemniczości. Ponadto, w większości okularów soczewki całkowicie zaciemnione!

Oryginalna forma 2013 punktów

Ale chyba najbardziej uderzające wzory sezon stał Okulary modnej 2013 oryginalne formy. Tak oryginalny, które opisują coś twardego! Kontrastowe połączenie kolorów (dość odwagi, muszę powiedzieć), jasne elementy wystroju wnętrz: Mademoiselle w kapeluszu, który siedział na okulary obręczy od Chanel, skręcone w punktach logo łuk z Kenzo, niesamowitej formie ramki z Nina Ricci i przypominają okulary hutników z carven … A to jeszcze nie wszystko!

W zbiorach znajdują się mody i okulary ozdobione kryształkami i modeli, ozdobione aplikacjami, wkładką lub ozdoba. A Michael Kors oferowane na wszystkich okularów, które obejmują nie tylko oczy, ale też pół twarzy w tym samym czasie.

Okulary w 2013

Ramki w nowych projektantów sezonu oferta kolorowego plastiku (w tym „drapieżnych” kolor „) lub metalu. W dalszym ciągu aktualne i przejrzyste ramy.

W trend obejmie wiele kolorów „metalik” i kontrastowym połączeniu jasnych i ciemnych klatek obiektywu (wcześniej zapisane popularność białych okularach z ciemnymi nieprzezroczystego szkła).

2013 białe okulary z ciemnego szkła nieprzezroczystego

Zasadniczo, wszystkie oferowane przez stylistów mody w 2013 2013 okularów z ciemnymi obiektywami (czarny, szary, brązowy), ale są modele z kolorowego szkła, które można traktować w ten sam ton odzieży. Pozostają w modzie i szkła efekt „degradacji» (Gucci).

Ale najbardziej oryginalne i ekstrawaganckie modele stalowe od Maison Martin Margiela. Belgijski projektant mody pokazała okulary … bez okularów. Jakby dla przeciwwagi Kolekcja wiosna-lato 2012, w której zasugerował również okrągłe okulary modne kobiety, ale bez ramek.

Ale model Diane von Furstenberg nie tylko paradował na wybiegu, ale także nagrywanie wideo w doprowadził «» w czasie rzeczywistym, ponieważ pokazał modny i głośny nowość – Okulary wirtualny multimedialne Google.

Share →