Puree z dyni z jabłkami dla dzieci od 5-6 miesięcy

Puree z dyni z jabłkami dla dzieci od 5-6 miesięcy

Witaj!

W poprzednim artykule mówiliśmy o puree z dyni i jabłek, biorąc pod uwagę sytuację, gdy dziecko nie jest głodny. Ta kombinacja produktów jest powszechnie kochany przez wielu dzieci. Dlatego też, bardzo mało z nich niegrzeczny jeśli są podawane puree z dyni dodając jabłka.

Ponadto Amerykanów, na przykład zbiorów puree z dyni w sklepie na dość długi czas.

Nie chcę się powtarzać, ale gdzie można uzyskać, jeśli chodzi o to, co jeść, aby żyć, a nie na odwrót. Życie, aby być zdrowym, trzeba odpowiedniego żywienia. Dlatego też, zwracamy ich jedzenie tak wiele uwagi: od narodzin do starości zyskujemy siłę, energię i zdrowie z tego źródła.

Oczywiście, w miarę upływu czasu, nasze potrzeby żywieniowe zmienić. Ale dowiedzieć się dostosować swoją dietę do charakterystyki każdego okresu wieku, możemy zachować piękno i zdrowie na wiele lat.

Jest on oparty na tym, że jedzenie odgrywa ważną rolę w życiu człowieka, począwszy od jego narodzin, pragnę zaproponować Państwu przepisy na najmłodszych. Gotowanie tych przepisów będzie na bieżąco wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla organizmu dziecka.

I zaczynamy dzisiaj z

                Puree z dyni i jabłek.

Składniki:

120 g dyni u miąższ pokroić w kostkę

u 2 średnie jabłka, czyste, usunąć rdzeń i pokroić w kostkę, jak również. Jabłka nie mają czasu, aby przyciemnić, czyste i wyciąć je, gdy już gotowane dyni.

u 300 ml wody.

Zacierania dyni i jabłka:

  • Wlej wodę do rondla i doprowadzić do wrzenia. Czy SOLITE.
  • Umieść w squasha w wrzącej wody i pozostawić na wolnym ogniu przez 5 minut.
  • Dodaj pokrojone w kostkę jabłka i gotować przez około 15 minut (do miękkości).
  • Spuścić wodę.

    Mash dyni i jabłek.

  • Rozprzestrzenianie puree z dyni i jabłek w komórkach zasobnik lodu. Zawartość dwóch komórek odpowiadają jednej porcji. Pozostałe przecier szybko w lodówce, szczelnie przykryć folią tacy, etykiety, i można przechowywać go w lodówce przez kilka miesięcy.

 Uwaga do receptury „puree dyni z jabłkami”:

–  Dynia może być zastąpione przez dwie duże marchewki, ich wstępnego oczyszczenia i pokroić w kostkę.

–  Dla cieczy puree z dyni i jabłka zostawić 100 ml bulionu, w którym gotowane warzywa i owoce, i rozpowszechniania ich mieszaniny dynia jabłko.

Smacznego dla dziecka!

Share →