Pytanie dziewczyny na pierwszym przypadku.

Pytanie dziewczyny na pierwszym przypadku.

Pierwsze doświadczenia seksualne nie pojawia się tylko w wyniku popędu seksualnego, ale także wielu czynników psychologicznych i społecznych. To doświadczenie odgrywa decydującą rolę w powstawaniu i rozwoju w przyszłości kobiet zmysłowości.

W takich okolicznościach, kolosalna rola należy do mężczyzny. Nieostrożne mężczyźni wytrwałość może prowadzić do niechęci do kopulacji, pochwicą, itp Pierwsze wrażenie nie można usunąć Go zapomnieć. Badania wykazały, że ponad połowa kobiet, że jego wynik oziębłość katastrofalnej pierwszej seksu. W konsekwencji, mogą mieć różne men, ale nie są one w stanie zmienić.

Co kochający i czuły człowiek nie z nią spotkać w przyszłości, to niewiele można zrobić.

Nie jest konieczne, aby wziąć pod uwagę opinie innych osób na ten temat, ponieważ postrzeganie tego wydarzenia całkowicie indywidualne. Każda dziewczyna i jej pierwszy należy do jej płci.

Dyskusja na temat bólu. Większość dziewcząt deflowering przechodzi prawie bez bólu. Pamiętaj, podstawowe zasady pierwszej dziewczyny seksu: decydującą rolę stanu emocjonalnego, zwłaszcza moc pożądania. Jeśli czujesz, że twoje pragnienie jest wielki, jesteś gotowy, aby uprawiać seks z osoba ta nie będzie cierpieć. Strach odgrywa negatywną rolę. Intensywny strach może zablokować pociąg.

W tym przypadku możliwe jest, aby dokręcić mięśni pochwy, zapobiegając penisa i może powodować ból. Dosyć dziewczyny, żeby się uspokoić i wszystko będzie inaczej. W niektórych przypadkach, kobieta czuje ból na krótki czas.

W kolejnych aktów seksualnych nie są. Oczywiście, pomiędzy pierwszym i kolejnych aktów seksualnych przekazać wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać.

Zwykle występuje w okresie od trzech do pięciu dni. W tym okresie w przerwach błony dziewiczej leczyć. W tym przypadku, jeśli umysł nie boli, po raz pierwszy, nie może być przyjemne uczucie. Na pierwszym stosunku kobieta cieszy się w większości przypadków tylko pieszczoty mężczyzn

Należy zauważyć, że deflowering nie musi się w tym samym czasie.

Jeśli ból jest wielki, można zrobić kilka prób.

Zalety kilka prób są następujące:

Próba z każdym strach znika, otwór w błonie dziewiczej jest zwiększona, co zmniejsza ból. W większości przypadków, gdy rozstanie z dziewictwa jest niewielkie krwawienie, ale w dziesięciu przypadkach na sto nie dzieje.

W każdym razie, jako kobiety i mężczyzny, powinny ściśle monitorować higienę.

Należy zauważyć, że prezerwatywa jest pożądane w takich przypadkach. Dziewczyna zostaje ranny, nawet nieznacznie, ale obrażenia. Prezerwatywy chronią przed infekcjami.

Z punktu widzenia możliwości uzyskania ciąży początku jest nie różni się od innych, prezerwatywy będzie z powrotem przez sposób, jeśli nie jest pożądane ciąży.

Szansa zarażenia się infekcji po raz pierwszy nie mniej niż inne akty seksualne.

W wyniku możliwych chorób przenoszonych drogą płciową, przy różnych stanach zapalnych, etc.

Bezpieczeństwo – to podstawowe wymagania, które muszą być wykonywane dla każdej płci, pierwsze dziewczyny sex w tym zakresie nie jest wyjątkiem. Wynika z tego, że musi być właściwe miejsce, w którym poczujesz się komfortowo, musisz być pewien człowiek, aby pamiętać o osobistej opieki i ochrony. Bezpieczeństwa i higieny pracy powinny być główne zasady pierwszy seks dziewczyny.

Nadal brakuje jednego bardzo ważnego reguły pierwszy seks. Muszą być zbadane przez lekarza ginekologa. Należy to zrobić, ale zawsze po rozpoczęciu aktywności seksualnej, konieczne jest, aby upewnić się, bo to się stało ważnej zmiany. Upewnić się żadnych infekcji, okaleczanie narządów płciowych. Lekarz może zalecić odpowiednią metodę antykoncepcji. To są główne zasady.

Spróbuj je zapamiętać.

Share →