QUICK marynowanie GRIBOV- "ostryga"

QUICK marynowanie GRIBOV- "Boczniaki"

Ten cytat Posty Volody24_gl Oryginalna wiadomość

Składniki:

– 2 kg świeżych vёshenok i najlepiej na rękach i nie najbardziej pożądane.

-Kilka łodygi suchego kopru z wykończeniami. Koperek w zestawie z Lavrushka można kupić na rynkach w szeregach rybołówstwa. Zestawy te sprzedają dla fanów gotowane raki z koprem. Koperku pod żadnym pozorem nie zrobi – a następnie dostać się na wielkie ryzyko pleśni na powierzchni marynaty.

To samo odnosi się do czosnku – to kategorycznie wykluczyć recepty.

– Dwa tuziny groszek czarny pieprz.

– Kilkanaście ziarenek goździków.

– Cztery łyżki soli, dwie łyżki cukru, dwie lub trzy łyżki octu.

Oyster myte delikatnie uwalnia się z ich głównym „łodygi” i staram się nie opuścić bardzo długie nogi. Bardzo duża czapka cięcie wzdłuż na pół.

Stawia grzyby w odpowiednie pod względem naczynia (garnki wystarcza na 5-6 litrów, grzyby szybko gotowane) i dodać posiekany koperek na szczycie arbitralne i przyprawy – pieprzu i goździków ziarna.

Wypełnij grzyby z wodą, nie oszczędzając, prawie na szczycie patelni i położyć się gotować na kuchence. Po zagotowaniu wody, dodać 4 łyżki soli i 2 łyżki cukru

Wymieszać pieczarki, dając solanki i ponownie zagotować dodać 2-3 łyżki octu.

Pozostawić na wolnym ogniu przez nie więcej niż pół godziny. Oyster nie wymaga długiej obróbki cieplnej, takie jak grzyby. Ważne jest tylko w procesie gotowania marynaty utworzoną próba smaku i dodanie soli do marynaty w końcu było nieco słony. Na koniec garnka uchylenie bok, dać grzyby fajne i przeniesienie ich w szklanych słoikach (dwa kilogramy bez problemu ostryg "zapakowane" a dwu-litrowe puszki).

Połów koperkiem pikle i resztek przypraw i umieszczenie ich w tym samym słoiku, dodać samej marynaty – że ledwo pokryte grzyby. Resztki marynaty można wlać

Ucisk i każde urządzenie, nie musimy. Czy potrzebujemy łyżki lub łopatki odpowiednie tylko trochę umyat grzyby bezpośrednio w banku, banku przylegające wieko i wstawić do lodówki lub innym chłodnym i ciemnym miejscu. Dzień później grzyby są gotowe.

Jako takie, boczniaki można przechowywać maksymalnie przez miesiąc lub więcej, oczywiście, jeśli nie jeść przed. Appetit!

Share →