Rasy psów dla dzieci

Rasy psów dla dzieci

Charakter psa zależy w dużej mierze od jej wychowania i środowiska, w którym była uprawiana. Przy odpowiednim szkoleniu psów każdej rasy może być wspaniałym towarzyszem dla Twojego dziecka. Bez dobrej wczesnej socjalizacji, nawet w najlepszych psów może wystąpić różne problemy behawioralne, które pozwalają im wejść do treści w rodziny z dziećmi.

Poniższa lista ras psów bierze pod uwagę temperament rasy, wielkości, inteligencję i zdolność do pociągu. Psy z delikatnej strukturze kostnej, co może być również piękne Home Companion, które nie są uwzględnione na liście, ponieważ można je łatwo rannych, nawet dla najbardziej dobrych intencji dzieci. Ponadto lista zawiera rasy psów, które są podatne na szczekanie.

Szczekanie psa może nawet po prostu losowo szoku dzieci.

Najlepsze małe rasy psów

Ogólnie rzecz biorąc, większość małych ras psów nie są idealnymi towarzyszami dla dzieci, że te psy duże ryzyko przypadkowego urazu. Jednak istnieją pewne małe rasy psów, które są dobrze dostosowane do dzieci, ponieważ są one bardzo zabawny i przyjazny.

• Bigley – rasa ta jest popularna od wielu lat w rodzinach z dziećmi, w dużej mierze dzięki jego żartobliwy charakter. Są inteligentne i energiczny, bardzo odpowiedni dla aktywnych dzieci.

• Bichon Frise – pomimo niewielkich rozmiarów, jest to dość silny pies. Jednak, nadal potrzebujesz kilku wskazówek dla bardzo małych dzieci, jak ostrożni trzeba radzić sobie z tymi psami. Bichony wspaniałymi towarzyszami dla starszych dzieci.

Wesoły i zabawny, Bichon mają niemal bezgranicznej energii do zabawy z dziećmi.

• Sznaucer miniaturowy – to najmniejszy gatunek w sznaucerów rodzinnych. To wspaniałe psy – towarzyszy. Są one silniejsze niż w wielu innych małych ras, bardzo żywy, ciekawy, i rozsądne w większości sytuacji.

• Kairnskie teriery – Idealny towarzysz dla dzieci. Bardzo zabawny i chyba uważają się zbyt dzieci. Jednakże, może być łatwo zepsute lub stać się kapryśna, więc potrzebuję dobrego wykształcenia.

Bardzo oddany swojej rodzinie.

• Border Terrier – mają kilka cichszą charakter niż wielu innych ras terierów, ale są one dość energiczny i inteligentny, dobrze dogadują się z dziećmi.

• Mopsy – trudno znaleźć bardziej wesoły niż towarzysze dla dzieci mopsy. W tym samym czasie są one silniejsze niż w przypadku innych ras małych zwierząt. Bardzo mądry i silny.

Może być nawet strażnicy dla małych dzieci, a więc są zawsze gotowi na nowe przygody i gry.

Lepsze niż psów ras średnich

Istnieje wiele gatunków średniej wielkości, które są idealne dla dzieci. Oto niektóre z nich.

• Cocker spaniel amerykański – rasa ta jest popularna od wielu lat w rodzinie (! Uwaga Wymaga gruntownego codziennie grooming).

• Pudle miniaturowe – znany z dowcipu i bardzo łatwy do szkolenia. Chociaż te cechy są właściwe dla wszystkich trzech odmian pudli Rostowów. Pudel Toy zbyt delikatne, aby bawić się z małymi dziećmi.

Miniaturowe pudle są nieco silniejsze, więc będą one najlepszym wyborem dla dzieci.

• Standardowe sznaucery – solidnie zbudowany i bardzo inteligentny – idealny towarzysz dla dzieci. Są bardzo energiczne i nie pozbawione zdrowego rozsądku.

• Portugalski pies wodny – bardzo dobrze się dogadać z dziećmi. Mają bardzo żywy charakter. Bardzo mądry i bystry.

• Sheltie – bardzo inteligentne psy, które są idealne dla dzieci. Bardzo energiczny, tak chętnie bawią się z dziećmi.

Większość dużych psów rasy

Większość dużych ras psów są dobrze nadaje się jako towarzysze dla dzieci. Jednak niektóre z nich wymagają więcej opieki czertach niż inni, więc upewnij się wybrać rasę, która nie wymaga dużo opieki, co możesz zrobić.

• Labrador Retriever – po prostu idealny do aktywnej zabawy. Jeśli uczysz się szczenięcia, będą wspaniali przyjaciele dla dzieci.

• Pudle – idealny towarzysz dla dzieci. Bardzo inteligentny, jak wiele uwagi, energiczny, tak, że nie znudzi się zabawą z dziećmi.

• Golden retrievery – mają długą reputację doskonałych zwierząt, które dobrze się dogadać z dziećmi. Te psy mają zrównoważony charakter, bardzo wierny i kochający, chętnie bawić się z dziećmi.

• Sznaucer olbrzym – nazwa rasy jest myląca, ponieważ nie są one gigantyczne psy. Po prostu są one rodzajem wszystkich typów sznaucerów. Bardzo mocne i niezawodne przyjaciele dla dzieci.

Zabawy z natury, łatwy do szkolenia.

• Stary-angielski Owczarek – dobroduszny i wesoły pies, który chętnie bawić się z dziećmi. Rasa ta jest bardzo ceniona za swoją pomysłowość.

Najlepsze olbrzymich ras psów

Olbrzymich ras psów psów nie może wydawać się najlepszym wyborem dla małych dzieci, ale mogą też być dobre, ale tylko pod jednym warunkiem – jeśli były wychowywane w rodzinie o bardzo wczesnym szczenięcia.

• Nowofundlandy – bardzo wierny obrońców ich rodzin. Niezwykle łagodny i spokojny. Nie zbyt męczący, ale bardzo cierpliwy.

Mają zrównoważony charakter i wysoki stopień inteligencji.

• Psy – zaskakująco cichy pies, bardzo wierny swojej rodzinie i dobrze dogaduje się z dziećmi. Mają reputację łagodnych olbrzymów.

• Owczarek pirenejski – wspaniałe psy rodzinne. Bardzo zrównoważony i cierpliwy, czujny dla wszystkich członków rodziny. Jednak, aby zabrać je do rodziny musi jedynie szczeniąt, więc dorastali razem z dziećmi.

Dorosłe psy gorzej dostosowane do dzieci.

Jeśli żaden z gatunków z listy nie lubisz, to istnieje wiele ras psów, które mogą stać się doskonałym towarzyszem dla dzieci. Ogólne zasady dotyczące wyboru odpowiedniego typu są takie same, bez względu na to, jaki rozmiar rasa psa wolisz.

Pies powinien mieć stały, spokój i Neisterichnaya temperament. To musi być bardzo tolerancyjni dla dzieci żarty, gry i hałasu. Spokojny pies – to nie znaczy, że nie będzie bawić się z dziećmi.

Tylko w grach z dziećmi nigdy nie dostaje się do złośliwości, to jest zawsze pozostaną ostrożni ze swoimi dziećmi bez względu na to, co się dzieje.

Niezależnie od wielkości rasy, pies dla dzieci powinny być zawsze silna konstytucja. Dzieci, zwłaszcza małe dzieci, jeszcze dość niezdarne i nesmishleny, więc psy mogą spowodować obrażenia ciała, bez złośliwości. Rasy psów o mocnym kośćcu mniej prawdopodobne Przypadkowe urazy niż psa drobnych kości.

Absolutnie wszystkie rasy psów potrzebują szkoleń i monitorowania praw człowieka. Pomimo faktu, że wszystkie z wymienionych psów są doskonałe towarzyszami dla dzieci, to nie znaczy, że dorośli mogą zostawić psy z ich dzieci bez nadzoru. Absolutnie wszystkie psy muszą być przeszkoleni, aby stać się doskonałymi zwierzęta.

Ponadto, dzieci, z kolei, powinny również być przeszkoleni w zakresie prawidłowego postępowania z psami i umiejętności do opieki nad nimi. Wychowanie psa i zawsze monitorować sytuację, a następnie dzieci będą miały doskonałą okazję do spędzenia czasu ze swoimi psimi przyjaciółmi.

Wybierz rasę, która pasuje do charakteru

Share →