Recepty diety z serem

Recepty diety z serem

Recepty diety Ser obejmują szeroki zakres różnych potraw:

Dietetyczne przepisy kulinarne Sera stosowanych we wszystkich dietach dla strat i utrzymywania zdrowia ciężar, a z pewnością uznać Ser tłuszczu i kwasu mlekowego.

Recepty diety ze zdjęciami cheese do ogólnego stosowania oraz do żywienia klinicznego (liczba chorób serca i wątroby). Bardzo szeroko stosowany dania z serem z odżywianiem prewencyjnej.

Sernik pieczony gotować należy przetrzeć 100g, dodać mleko, żółtka i cukier. W tej masy należy dodać 10 g kaszy manny, stale mieszając, w wyniku masę dokładnie miesić. Ubij w grubych białek pianki i wprowadzić je do skrzepu serowego podczas mieszania musi być z góry na dół.

Nasmarować olejem patelnię i miejsce na przygotowanej masy, nasmaruj go z kwaśną śmietaną na wierzchu. Piec w piekarniku i wlać budyń przed podaniem z kwaśną śmietaną.

W celu przygotowania pieczone serniki należy przetrzeć tłuszczu ser twarogowy (100 g), dodać wanilię i cukier, jajko i kaszę manną, dobrze wymieszać i forma na porcję dla 2 rundzie syrnichki. Muszą być panierowane w mące i wprowadzenie na natłuszczonej blasze do pieczenia wlać śmietanę na wierzchu i piec w piekarniku.

Share →