Robi swoje ręce cukierki i kwiaty tekturę ...

Robi swoje ręce cukierków kwiatów i tektury falistej. Kursy mistrzowskie dla początkujących

Dziś rzeczywista prezent jest kilka cukierków. To może być reprezentowany na niemal każdą okazję lub po prostu. I niekoniecznie w kolejności swoich mistrzów. Kwiaty i czekoladki z papieru falistego do każdego z was siłę, aby to zrobić samemu. W jaki sposób? Będziemy uczyć się rzemiosła teraz.

Można docenić klasy mistrzowskie, które wyjaśniają, w jaki sposób zrobić słodki kwiat na kilka sposobów. Zapoznaj się z nimi i upewnij się, że jest to dość proste, ale bardzo ciekawe zrobić. Inspiracje dla Ciebie!

Dmuchawiec. Tworzenie własnego kwiaty słodycze

Papier falisty i mały rozmiar może karmelki mlecze. Do pracy (z wyjątkiem tych materiałów) nadal trzeba drewniane kije, cienki drut, złotą folię, Melt.

Folia wyciąć kwadrat o bokach mierzących około 6 cm. Preform owinięcia cukierki, skręcać wszystkie porady razem. Klej w lewo elementu na szaszłyki.

Tektura wycięte z papieru żółty pasek 15H5 i centymetry, że owija słodki kawałek. Zakotwiczenie przewód struktury. Następnie, w postaci płatków. W tym krepiny owinięty wokół słodycze, pokroić w cienkie paski z nożyczkami i dokręcić je w połowie kwiatów.

Następnie odciąć inny rozmiar pustej 18h8 cm, owija je wokół produktu, pokroić w płatki. Teraz zawijania ich w kierunku przeciwnym. Z taśmy papierowej (6×4 cm zielone) nosić żabot wokół kwiatu i przykleić.

Opatrywana papieru Memory stick-stbelek. Wyciąć długie ząbkowane liście i skleić je do miecza. Podobnie robić inne czekoladki i kwiaty z krepy papieru, a następnie zmontować kilka.

Słodki Rose

Bardzo jasny i piękny wygląd tego typu papierowe kwiaty z czekolady. Materiały i narzędzia do produkcji to słodkie produkty potrzebne są takie same jak w poprzednich warsztatów.

Tektura czerwony papier (lub dowolny żądany kolor do wyboru) wyciąć 12 prostokątów. Jednym z nich może być wielkość 10×8 cm, a resztę -. 10×3 cm Te półprodukty są zaokrąglone na górze i na palce rozciągają tych miejscach, tworząc krezki. Następnie każdy lepestochek odcinek w środku. Otrzymywał rzecz w łodzi. Cukierki zawinąć pierwszy duży prostokątny przedmiotu, a następnie umieszczenie go na małych płatków i primatyvayut drutu lub wątku.

Z zielonym paśmie cięcia papieru w 40h6sm i sprawiają, że 5-6 na zębach. Wrap to puste miejsce w kwiat, tworząc płatki. Klip klej projektu. Łodyga zawinąć zielony papier z nim tak jak liście.

Kwiaty i czekoladki z tektury falistej w postaci róż gotowych.

Słoneczniki z cukierków

Bardzo imponujące i oryginalne wygląda kilka opakowania cukierków w brązowym i żółtym papierze jak słoneczniki krepy. Aby uczynić je jeszcze trzeba kwiatowy siatki ciemnego koloru, obwiedni, wątku.

Z cięcia siatki 6×6 cali kwadrat i zawinąć im cukierki. Wszystkie cztery koniec wątku zapiąć. Cięcia papieru szerokiego pasma (30h10 cm), możliwość owinąć wokół obrabianego słodkie, a następnie delikatnie dokręcić je. Okazuje się, cukierki w siatce – w środku, kwiaty, a wokół jej żółtego papieru schowany do środka drugiej stronie.

Każda warstwa cewki cięcia zębów, tworząc płatki. Rozłóż je wszystkie palce i dokręcić na każdym rogu. Okazuje się kwiat z ostrymi płatkami.

Cała konstrukcja poniżej przymocować gumką. Z kijami, czy łodygi i liście, jak opisano w poprzednim warsztatów sposób. Słoneczniki słodyczy będzie piękne i pyszne prezent dla bliskich.

Niniejszy sposób można wykonać, i inne słodycze i kwiaty z krepiny. Pofantaziruyte może być gdzieś chcesz zmienić kolor materiałów, które sprawiają, poszerzyć lub zwęzić płatki, i masz zupełnie inny rodzaj kwiatu. Bądź kreatywny i niech słodkie upominki zawód ten przynosi przyjemność.

Share →