Rodzaje aborcji

Rodzaje aborcji

Aborcja jest przerwanie ciąży ciało kobiety. Istnieją następujące rodzaje aborcji :

  • mimowolne;
  •  Aborcja medyczna.

Jako przyczyny samoistnego poronienia mogą zrobić wiele czynników, począwszy od ostatnich chorób zakaźnych kontuzji.

Poronienia mogą być przypisane do lekarza z wielu schorzeń lub na żądanie pacjenta. Wskazań medycznych są różne, często polega na tym, że ciąża stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia kobiet, w innych przypadkach ciąża jest zakończony w odniesieniu do identyfikacji nieprawidłowości płodu.

Biorąc pod uwagę fakt, że w aptekach szeroki zakres środków antykoncepcyjnych, aborcja jest dziś, niestety, główną metodą kontroli urodzeń. Kobiety, które zdecydowały się pójść na taki krok powinien mieć zastosowanie do specjalistycznych klinik, specjaliści nielegalne usługi może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w przyszłości, aborcji, za pomocą środków ludowej podobne efekty.

Aborcja ma trzy rodzaje:

Każdy z powyższych sposobów ma pewne ograniczenia pod względem. W tym przypadku aborcji wykonywanych na życzenie kobiety, wykonywać terminu 12 tygodni.  Przerwanie ciąży ze względów medycznych określonych możliwe przed upływem terminu 22 tygodni. Sposób aborcji lek można prowadzić do 7 tygodni.

Należy pamiętać, że w każdym przypadku Aborcja jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia kobiet. Ryzykiem powikłań jest wystarczająco duży. Ponadto, istnieje ponadto ryzyko kalectwa i bezpłodności.

Dlatego operacja powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowany personel. Doświadczony lekarz nie tylko bezpośrednio przytrzymaj działanie, ale również przypisać do konkretnej jednostki, środki do dalszej rehabilitacji pooperacyjnej kobiet, przepisują preparaty naprawcze złagodzić hormonalne wzrost, polecam metod niechirurgicznych antykoncepcji i planowania rodziny.

W przypadku podejrzenia o nieplanowanej ciąży, nie należy oczekiwać, że objawy będą w końcu całkowicie. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W badaniu USG obecności pęcherzyka ciążowego, a następnie wybrać odpowiedni tryb pracy.

Wczesne stadia aborcji jest gwarancja, że ​​powikłania będą minimalne.

Koszt aborcji zależy od jej odmiany. Do tej pory, aborcja medyczna będzie kosztować od 7300 rubli, mini-aborcję – 12 000, z kolei, chirurgiczna aborcja do 12 tygodni będzie kosztować 14 000.

Share →