Rodzaje prezerwatyw

Rodzaje prezerwatyw

Wiesz już, jak używać prezerwatyw. i określić rozmiar prezerwatywy trzeba? Następnie nadszedł czas, aby rozważyć podstawowe rodzaje prezerwatyw na rynku. Po tym wszystkim, rozumiem, że to wszystko różnorodność oferuje producentom, może być trudne.

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik będzie trochę łatwiej poruszać.

Po pierwsze, należy zauważyć klasyczny prezerwatywy. Co mogę powiedzieć? Classic jest zawsze w modzie. Norma ta prezerwatywa cylindryczny kształt z napędem na końcu.

Są wykonane głównie z lateksu i mieć gładką konsystencję. Klasyczny zwykle smarowane żelu silikonowego, który zapobiega nadmiernej tarcie i zwiększa efekt ochronny. W naszym sklepie klasyczny model przedstawiony prezerwatywy Durex Natural uczucie. jak również serii DOMINO Original.

Odmiana klasycznego jest wielokolorowe prezerwatywy. oraz prezerwatywy lateksowe – Bardziej miękka, elastyczna i zwiększenia czułości.

Cóż, teraz przechodzimy do głównego. Tak więc, na niektóre same cechy odróżniają prezerwatywy? Zidentyfikowaliśmy pięć podstawowych parametrów.

Według płci

Co dziwne, zwłaszcza prezerwatywy są podzielone na męskie i żeńskie …. Nie wiesz co Prezerwatywy dla kobiet. Następnie przez wszystkich środków przeczytać opisy na naszej stronie.

Główne różnice zauważyć, że żeńskie prezerwatywy są zwykle cieńsza niż konwencjonalne, poliuretan (a zatem nie powoduje alergii) i może być stosowany niezależnie od poziomu erekcji.

W rozmiarze

Standardowe rozmiary prezerwatyw są: 170-180 mm długości i 52-53 mm szerokości. Te prezerwatywy są zazwyczaj zaspokoić potrzeby większości klientów. Jednak producenci zadbali posiadaczy specjalnej „zasługi”.

Więc firma oferuje styl życia zmniejszone prezerwatywy (Wzór Snugger Fit), z zastrzeżeniem, w szczególności do ochrony przed poślizgiem. Naturalnie, w linii obecnych i wzrosła prezerwatywy Styl Życia Kyng. ich szerokość wynosi 67 mm, długość – 210 mm.

W formie

Byłoby dziwne, gdyby wszystkie prezerwatywy powinny być gładkie, klasyczny kształt. W celu uczynienia różnorodne życie seksualne, wielu kupujących wybrać prezerwatywy anatomiczny kształt. Ich powtarzania strukturę prącia, co czyni ją bardziej naturalne odczucie.

Anatomiczne prezerwatywy ogólnodostępna na naszej stronie, możesz wybrać jedną z 5 modeli: Ściślejsza Durex Pleasure. Lifestyles smokingi. Ganzo Czarnego.

Durex Maksymalna Miłość.

Kobieta, aby uzyskać maksymalną przyjemność, producenci prezerwatyw obejmuje różne żebra, uderzeń, itp Urządzenia te dodatkowo stymulować wrażliwe obszary i dodaje do poczucia uzyskanych podczas seksu. W naszym sklepie można znaleźć następujące Prążkowane prezerwatywy. Durex Wysoka Sensation. Durex intensywne uczucie.

Lifestyles Przyjemność żebrowane. Durex Pleasuremax.

Dalszy rozwój idei prążkowane prezerwatywy – prezerwatywy z kulkami i wąsy. Jeśli nie boisz się do dywersyfikacji życia seksualnego i doświadczenia nowych, dotychczas nieznanych uczucie następnie spojrzeć na produkty spółki Sitabella.

Grubość lateksu

Grubość prezerwatyw klasycznego 0,06 – 0,07 mm. Aby stworzyć bardziej naturalne uczucie i seks – bardziej ekscytujące, producenci wytwarzają cienkie prezerwatywy. w którym grubość lateksu wynosi 0,03 – 0,05 mm. W tym samym trwałość i niezawodność pozostanie w ich standardowych odpowiedników. Jeśli zdecydujesz się kupić cienkie prezerwatywy, zwrócić uwagę na te modele: Korona bez skóry Styl.

Lifestyles Ultra cienki. Lifestyles Ultra Sensitive.

Oczywiście, istnieją grube prezerwatywy. Te prezerwatywy mają dodatkowy margines bezpieczeństwa (grubość 0,1 mm osiąga lateksowa) oraz mogą być przydatne dla tych, którzy mają szczególnie gorący temperament. Czułość cierpi nieznacznie.

Wybór grube prezerwatywy, spojrzeć na styl życia dodatkową siłę.

Przez mianowanie

Wreszcie, w szczególnych celach mieć odpowiednie rodzaje prezerwatyw. Przede wszystkim, jest to prezerwatywy z dodatkowym smarowaniem. Charakteryzuje się zwiększoną ilością żelu, co znacznie ułatwia pierwszy kontakt, kiedy naturalna wilgoć nie może być za mało.

Ten typ prezerwatywy jest reprezentowana w naszych modeli ONE Super Sensitive i Styl Życia Ultra smarowane.

Prezerwatywy przedłużyć działanie. Innymi słowy, przedłużone działanie. Dla tych, którzy kochają długi, mocny seks. W smarze dodaje się zwykle środek znieczulający, który opóźnia wytrysk i tym samym przedłuża stosunku.

Jeśli wolisz, aby kochać się w ciemności, blask prezerwatywy pomóc uczynić ten proces ma wiele do zaoferowania. Wystarczy, aby trzymać je pod lampą 30 sekund, a Twój miecz świetlny gotowy do użycia!

Cóż, ostatni występ, że uważamy – nie smakowe prezerwatywy. Zaprojektowane dla tych, którzy lubią seks oralny. Różnorodność smaków i aromatów pozwala podnieść prezerwatywy każdy nastrój.

Kategoria ta jest reprezentowana przez modele Durex Egzotyczne Smaki i sok Ganzo.

Tak więc, podsumowując, możemy powiedzieć, że dziś brak prezerwatyw w żadnym magazynie: producenci oferują wszystkie rodzaje prezerwatyw na każdy gust i budżet. Cóż, jeśli nie zdecydował, co wolisz prezerwatywy i dopasowanie, można zamówić całą masę. Porównaj i wybierz najlepszy!

Share →