Rodzaje skalary

Rodzaje skalary

Rhode ryby zwane „skalary” odnosi się do rodziny Perciformes pielęgnice patrolowych. Tłumaczone z „skalary” Łacińskiej oznacza „drabina” lub „skrzydlate liści” bardzo wyraźnie charakteryzuje wygląd tych ryb: płaski, trójkątny kształt ciała jest wydobywane w pionie przez głośniki pływaków.

Najczęstszym typem jest skalarne zwyczajne Skalary. Ten typ Skalary jest uważany za najbardziej odpowiednie do przechowywania w domu, dzięki dość cichy jak to ryby i bezpretensjonalny w karmienia i hodowli. Jedyną rzeczą, która może powodować pewne problemy – to treść wspólnego skalarów w okresie tarła. Istnieje wiele gatunków hodowlanych angelfish wspólne, które różnią się zarówno w kolorze nadwozia i kształt płetw.

Innym rodzajem skalarów – altum skalary, znany pod nazwą „vysokotelye.” Jest to największy gatunek skalarów niż przyciąga akwarystów. Należy jednak pamiętać, że „vysokotelye Skalarów wiele wybredny” zwyczaje i warunki żywieniowe w porównaniu ze zwykłymi skalara.

Więc jeśli zdecydujesz się rozmnażać to gatunki ryb, rozważyć wszystkie trudności, przez które trzeba przejść.

Wręcz przeciwnie, najniższy rodzaj angelfish angelfish lampart jest uważany. Jednak to nie użyć specjalnego zainteresowania wśród miłośników ryb akwariowych z powodu jej wystarczająco ostre, agresywne.

Nawet, jeśli najpierw zdecydować się ryby w domu, trzymaj skalary nie będzie trudne dla początkujących, z wyjątkiem ryb Angelfish lamparta. To jest najlepsza dla środowiska domowego to najczęstszy rodzaj skalarów – Skalary zwykle.

Na początek zajmiemy się odpowiednim formularzu akwarium. Byłby najlepszy akwarium głębiej i dłużej. Szerokość tych ryb nie jest tak ważne.

Należy również pamiętać, że ta ryba szkolnego Skalary, więc sam, są one mało prawdopodobne, aby przetrwać. Kupić co najmniej kilka osób. Jeśli zdecydujesz się na połączenie zwykłe żaglowce z innych rodzajów ryb akwariowych, można to zrobić bezpiecznie. Należy jednak pamiętać, że różne rodzaje ryb nie powinna być agresywna. Zwróć szczególną uwagę na zagospodarowania akwarium.

Roślinność powinny być obecne w akwarium bez awarii i być zróżnicowane. Może to być różne sztuczne driftwood rośliny z liści szerokich i grubości alg, wyłożonych na dno akwarium.

Regularne karmienie skalary – ważnym elementem opieki nad tymi rybami. Co do zasady, Angelfish raczej spokojnej ryb, ale jeśli nie ma wystarczającej ilości jedzenia, nie jest zaskoczony ich zmiany nastroju i pojawianiu się drapieżny instynkt w stosunku do siebie.

Podobne wiadomości:

Skalary akwarium jako zawierające skalarne

Blue Fish unikalne skalary, Cotterets bardzo rzadkie i piękne

Share →