Rodzić w domu. Co trzeba rodzić w domu?

Rodzić w domu. Co trzeba rodzić w domu?

Dziś wiele kobiet istnieje możliwość wyboru, gdzie rodzić. Rodzić w szpitalu czy w domu? Wiele osób uważa, że ​​narodziny w domu jest o wiele łatwiejsze, aby kontynuować. Jakie są plusy i minusy domu urodzenia?

Każdego roku liczba porodów domowych są coraz bardziej. W urzędzie są nawet specjalny rejestr, w których dzieci urodziły się w domu nagrane. Według prognoz lekarzy 10-15 lat, prawie połowa wszystkich porodów odbywa się w domu.

Oczywiście, wszystkie kobiety mają prawo do wyboru miejsca porodu. Ale należy pamiętać, że nawet ciąża, która przebiegała dobrze i nie obiecuje żadnych komplikacji, nie gwarantuje dostawy bez problemów. Wiele porody domowe kończy się hospitalizacją.

Dobre Homebirth z psychologicznego punktu widzenia, z punktu widzenia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, istnieje duże ryzyko.

Wiele par, które zdecydują leżą w domu, lub odnoszą się do narodzin, uważają, że nie jest "choroba" i powinna być w stanie sprostać bez pomocy lekarzy. Te matki, od wszelkich działań leków, zachęty, itp cesarskie. Mama chce rodzić w miłej atmosferze, wśród swoich przyjaciół i najbliższych jej ludzi.

Gdy kobieta zdecydowała się urodzić w domu, ona musi zrozumieć, że ona jest w grupie wysokiego ryzyka. Jeśli ciąża była dobrze, żadnych komplikacji, szpital jest w pobliżu, w pobliżu domu na cle pogotowia i jesteś blisko doświadczonego położnika, można podjąć ryzyko. Pamiętaj, że jeśli wyniki będą złe narodziny, wina określa się całkowicie na Ciebie.

Aby wyświetlić materiał wideo jest zalecane:

Jeśli spodziewasz pierwszy dziecko. lepiej rodzić pod kontrolą personelu medycznego. Pierwsze narodziny występują zwykle bardziej skomplikowane niż w przyszłym, kobieta nie wie, jak się zachować. W celu podjęcia decyzji, dokładnie to, co jest do przyjęcia porodu na jesteś jak szkolenia dla porodowych przyszłych matek i ojców, będzie można spotkać się z lekarzami, którzy mogą odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielają porad, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Jeśli zdecydujesz się na rodzić domu, odpowiedzialnie leczyć wyborze położnika, który będzie w momencie dostawy z was, powinien zdawać sobie sprawę z jego pracy, że w sytuacji awaryjnej może nawigować. Przed dostawą lepiej sprostać położnika być dobre, się do tego przyzwyczaić. Lepiej jest, jeśli poznać i porozmawiać z tych matek, które rozpatrzą tego lekarza. Przed urodzeniem należy skonsultować się z lekarzem, aby USA, upewnij się, że dziecko jest tak jak powinno, że nie ma żadnych powikłań.

Omów ryzyko.

Co trzeba dostawa w domu? Każdy ginekolog oferują listę tego, co może być konieczne. Są to różne środki dezynfekcyjne, sól do kąpieli, leki, bandaże, czyste ręczniki. Ponadto, tylko w przypadku, że na razie istnieje pilna sytuacja, w której szpital idziesz, to sprawa może nawet negocjować z lekarzem.

Zastanów się, co transportu idziesz. Przygotuj torbę do szpitala, wszystkie niezbędne dokumenty, wszystko powinno być gotowe w sytuacji awaryjnej miał nie w pośpiechu, aby zebrać i coś zapomnieć.

Proszę bardzo leżą w w domu poszło dobrze, bez żadnych komplikacji, trzeba będzie zarejestrować dziecko. Aby to zrobić, należy zadzwonić do domu lekarza rodzinnego dla dzieci, można to zrobić raz uzdrowił pępek, więc lekarze będą spadać iść do szpitala i tam leżą corocznie. Jeśli masz do lekarza jakieś pytania lub masz obawy, a następnie wywołać ją bezpośrednio. Lekarz daje świadectwo, które będą zapisywane, gdy dziecko urodziło się, imię, płeć – wszystkie słowa rodziców, podpis i pieczęć klinice. W urzędzie stanu cywilnego może potrzebujesz więcej pomocy z kliniki dla kobiet, które były pod obserwacją w czasie ciąży.

Puste ma jednolitą formę, uzyskując certyfikat bez żadnych problemów w klinice przedporodowej. W urzędzie doprowadzić mężczyznę, który mógłby potwierdzić, że był świadkiem narodzin dziecka.

Później dostawa nie jest odpadem, jak łożysko, krew, śluz pępowiny. Aby uczynić go mniej brudu w łazience może rodzić w wodzie, ale tylko pod specjalnym nadzorem lekarza. W odniesieniu do łożyska lepiej ją pochować, jeśli nie można tego zrobić, a łożysko nie spowodować szczególne uczucia, wielu po prostu wyrzucić do kosza na śmieci dobrze zapakowany.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że rodzić w szpitalu nie jest tak straszne, jak wielu o tym mówić. Dziś każde miasto ma dobrą Maternity Hospital, gdzie wszystko będzie na najwyższym poziomie, w prywatnym pokoju, uwagę lekarzy. Wiele szpitalu nie mieli nic przeciwko obecności męża przy porodzie, oferują różnorodne postawy, które pracują dla Ciebie w chwili urodzenia. Papież zaproponował osobiście odciąć pępowinę i natychmiast dziecko będzie pierś matki.

Na pewno to wszystko trzeba, zapłacić sumę pieniędzy.

W domu narodzin i urodzin w szpital ma wiele plusów i minusów. Spłaszczyć plusy i minusy, ale pamiętaj, że wszystkie pokolenia jest jak los na loterii, który będzie znany, jak wszystko idzie nie wiadomo. Tak więc wybór należy do Ciebie!

– Powrót do sekcji partnerskiej "Położnictwo. "

Treść tematu "Guzy jajnika.":

Share →