Rozszyfrowanie badanie krwi na biochemii

Rozszyfrowanie badanie krwi na biochemii

Podwyższony poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi, położenie, w którym ciało jest – lekarze nazywają hiperlipidemii. Aby zidentyfikować czas takiego zjawiska w organizmie, należy zdać ogóle Cena krwi jest ona dostępna dla wszystkich. Taki stan może wynikać z predyspozycji genetycznych i to jest wyraźnie widoczne w rodzinie, gdzie krewni mają historie zawału serca, udaru mózgu w wieku poniżej 50 lat.

Blaszki miażdżycowe w naczyniach krwionośnych powstają, gdy wysoki poziom cholesterolu (hipercholesterolemia) w badaniach krwi: zły cholesterol przymocowana do ściany naczynia, dlatego nie jest zwężenie światła i trudnej obiegu. Ostatecznie skrzepy są utworzone na tych płytkach z cholesterolem, w odpowiednich warunkach, łamią się i dostają się do krwiobiegu, co powoduje niedrożność naczyń krwionośnych w tkankach i narządach, co prowadzi do miażdżycy tętnic, ataku serca i innych chorób, jak również do śmierci.

Wysoki poziom cholesterolu jest ludzi, którzy nadużywają dużo pokarmów zawierających duże ilości węglowodanów i tłuszczów nasyconych.

Zmniejszenie ilości cholesterolu nie jest odpowiedni wynik, jeśli zwiększona cholesterol (całkowity, LDL, HDL) w osoczu lub hipercholesterolemia jest objawem choroby, takie jak zawał mięśnia sercowego (cholesterol – więcej niż 6,2 mmol / l), miażdżycy tętnic, przewlekłe zapalenie trzustki, tarczycy, cukrzycę, otyłość, alkoholizm, dna moczanowa, STG, choroby niedokrwiennej serca, rak, rak trzustki. Ponadto, choroby wątroby (marskość wątroby, pierwotnego, żółtaczka postaci pozawątrobowy) i nerki (zespół nerczycowy, przewlekła niewydolność nerek, etc.).

Podnoszenie HDL występuje w anoreksji

Cholesterol może wzrosnąć w wyniku przyjmowania hormonów i narządów płciowych lub leków antykoncepcyjnych. W czasie ciąży zwiększa szybkość cholesterolu, jak również wzrost mocznik analiza krwi. Ludzie, którzy piją alkohol, dym i podatne na stres – zawsze będą narażone na wysoki poziom cholesterolu.

Musisz wiedzieć, że obniżają poziom cholesterolu jest bardzo niebezpieczne dla ludzi. Rozszyfrowanie z biochemii badania krwi wykazują obniżoną stawkę cholesterolu (całkowitego, LDL, HDL), kiedy człowiek jest głodny, zespołem złego wchłaniania lipidów, jest duży obszar powierzchni oparzeń.

Zmniejszenie cholesterol występuje w chorobach takich jak niedokrwistość megaloblastyczna, szpiczak mnogi, schyłkowej marskości wątroby, raka wątroby, gruźlicy, oraz przewlekła choroba płuc, posocznicę, nadczynność tarczycy, przewlekła niewydolność serca, układu talasemii.

Zmniejszony poziom cholesterolu będą widoczne u osób, które mają produkty dietetyczne obejmują słabe cholesterolu i tłuszczów nasyconych, a także biorąc leki, takie jak estrogen, i tak dalej. D.

Share →