Ryby wypchane

Ryby wypchane

Świąteczny stół jest niemożliwe bez gefilte fisz, w przeciwnym razie po prostu wydaje się niekompletny. Oferujemy Państwu przepis, który powinien odwołać się do wszystkich swoich gości.

Składniki:

* 1 duże ryby (karp, karp) – nie mniejszą niż 1,5 kg

* 1/2 bochenka

* 4 żółtka

* 100 gr. masło

* 1-2 cebule

* Sól i pieprz

Przygotowanie:

Ryby muszą być czyszczone, usunąć skrzela, umyć. Drugi etap jest najważniejsze – oddzielić skórę od reszty. Aby to zrobić, łatwiej jest podnieść rękę na skórę brzucha i aakuratno aby je rozdzielić dalej, w drodze do tyłu, płetwy pozostawiają skórę, tnie.

Teraz napełniania: oddzielne kości, ciało konieczne szlifowanie jest. Pół bochenka należy moczyć w wodzie lub mleku, a następnie wycisnąć, dodać do masy. Masło mięknąć, dodać smażone ryby i żółtka jaj i posiekaną cebulę. Wszystko dokładnie wymieszać, dodać sól i pieprz do smaku.

Teraz ta masa trzeba zafarshirovat ryby i przyszyć do masy nie wyjdzie.

Obierz buraki i marchew pokroić w plasterki i miejsce na blachy do pieczenia, skropić olejem i umieścić rybę, umieścić w piekarniku nagrzanym do 180 gr.S. Piec przez około 30-40 minut. Jeżeli kuchenka była gorąca dużo, najlepiej grać bezpiecznie i przykryć folią ryby.

Kiedy ryba ostygnie, udekoruj je z majonezem, ziołami i plasterki cytryny, sałata, określonymi na dużym pięknym naczyniu.

Appetit!

Share →