Rzeźby w drewnie - od luksusowych GRANDECOR

Rzeźby w drewnie – od luksusowych GRANDECOR

Prawdziwa ozdoba luksusowe wnętrza pałacowe zawsze rzeźba . Jego bogato zdobione portale, kolumny i kapitele, malowane lub pokryte złotem, tworząc poczucie luksusu i bogactwa. Dziś, dzięki drewnianych elementów dekoracyjnych GRANDECOR mają możliwość odtworzenia wnętrza dużych okresów w każdym nowoczesnym domu.

Rzeźby w drewnie: od klasycznego po fuzji

Aby to zrobić, nie musisz się na wycieczkę do innego kraju, badają średniowieczne zamki we Włoszech, Anglii i Francji, aby skomplikowane wzory – to wszystko złożyło specjalistów firmy GRANDECOR. Oni poznać bogate dziedzictwo architektury światowej, wykonane kopie filmów historycznych i dzieł dawnych mistrzów, i stworzył ogromny asortyment elementów rzeźbiarskich drewna – drewniane ozdobne kapitele, konsole, wykładzin i listew, które można przekształcić w każdym domu w dzieło sztuki. Musisz tylko wybrać zdjęcie, które pasuje do Twojego gustu i kupić elementy dekoracyjne z rzeźbą w drewnie. Różne części rzeźbienia w tym samym stylu stworzy żadnego klasycznego wnętrza drzewa. od wiktoriańskiej do baroku.

Jeśli wolisz fuzji, korzystanie z jednego elementu przywraca wnętrzu specjalny pikanterii.

Rzeźby w drewnie: usługi kosmetyczne

Od najdawniejszych czasów wierzono, że prawdziwym celem dekoracji wnętrz – posłuszeństwa ogólnego piękno i harmonię. Kolekcja rzeźbione elementy dekoracyjne z drewna rzeźba "Renesans" i "Barok" z GRANDECOR w pełni zgodne z tym celem. Rzeźba jak Okant, liści, przewija pochodzi z greckiego ornamentu i symbolikę życia wiecznego. Okrągłe elementy rzeźbienia w drewnie, takich jak rzeźbione rozety, symbolizują kult słońca. W ogólnym wątku geometryczny utworzony jako strażnik przestrzeni w domu.

Przekształciła się w czasie nie straciła archaiczny element i stał tradycyjny dla różnych epok kulturowych. Dziś jest to bardziej niż kiedykolwiek i znów stał się modny. Różne rodzaje rzeźbienia w drewnie, specjaliści rozwojowe GRANDECOR. wysoki poziom rzemiosła, nowoczesnej technologii i perfekcji technikę rzeźbienia pozwalają na stworzenie unikalnych elementów wątku dębu, które dodają elegancji i luksusu w każdym nowoczesnym domu.

Share →