Różyczka u dorosłych

Różyczka u dorosłych

Różyczka – szybko rozprzestrzenia się choroba wirusowa, która objawia się na wysypka, gorączka i powiększone węzły chłonne.

Zdając sobie sprawę z różyczką w czasach starożytnych, ale w przeszłości był nazywany „Kora różyczka” lub „różyczka”. Różyczka często cierpią na wiosnę i jesienią, gdy układ odpornościowy jest osłabiony. Różyczka jest uważany choroba wieku dziecięcego. Rzeczywiście, jej dzieci chorują częściej, ale może być również zainfekowany i dorosłych. A teraz pokażemy, jak niebezpieczna choroba ta jest tylko dla osób dorosłych.

Różyczka jest nadawany tylko przez rozpylonych. U dorosłych choroba jest trudniejsze niż dzieci, i dzieci, ten wirus w 90 procentach przypadków, przechodzi niemal niezauważony. Z dorosłymi te same rzeczy inaczej. Różyczka powoduje migreny u dorosłych, zespół asthenovegetative, wysoka gorączka, bóle mięśni i stawów. Jak widać, po prostu nie będzie wysiąść. Wraz ze złym przeziębienia może być znaczny ból gardła, kaszel i nadmierne łzawienie.

Często pojawiają się jako światłowstręt.

Wysypki u dorosłych jest również inna. Jeśli dziecko nie jest zakończona i po przechodzą dwa dni, to łączy się w dorosłych, tworząc w ten sposób wystarczająco duże obszary rumieniowe, które zazwyczaj znajdują się na plecach i pośladkach. Taka wysypka u dorosłych odbywa się nie mniej niż 5 dni.

Na tle silnego łzawieniem, światłowstręt u dorosłych mogą również wystąpić i spojówek. U mężczyzn wszystkich tych objawów dodawane i ból jądra.

U dorosłych, różyczka zawsze występuje w umiarkowanych lub ciężkich nasileniu. Niebezpieczeństwo występuje tylko wtedy, gdy pacjent nie reaguje na chorobę. Jak tylko objawy zauważyłem, trzeba wezwać lekarza. Jeśli nie ma leczenia przez dłuższy czas, mogą wystąpić trudności, w tym zapalenia mózgu.

Ale zdarza się bardzo rzadko. Więc nie trać czujności.

Okres inkubacji trwa, jak dzieci na dwa tygodnie. Różyczki jest szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży, ponieważ może być zakażonych owoców, w związku z czym można go rozwinąć inne rodzaje wad. Pokonaj zwykle narażone narządy wzroku i słuchu i serca. Mniej powszechne choroby kości, narządów wewnętrznych i mózgu.

Do zakażenia płodu może nawet różyczkę umiera w łonie matki. Jeśli ciąża ma różyczkę, to może mieć aborcję.

Jeśli jako dziecko nie miał różyczkę, na pewno trzeba podjąć środki w celu zapobiegania tej chorobie. Najlepszą rzeczą – szczepionka przeciwko różyczce. Nie zapomnij o zdrowym stylu życia.

Share →