Sałatka jarzynowa z łososiem

Sałatka jarzynowa z łososiem

05 marca 2012

Wydaje się, że to, co może być prostsze niż do cięcia prostego sałatki ze świeżych warzyw. A jeśli dodać trochę wyobraźni, powiedzmy zwykłe pomidory wyrazami pomidorów Chirri, dodać małe plasterki solone łososia. I codziennie sałatka zamienia się pysznym poczęstunkiem, które zdobią każdą wakacje lub romantyczną kolację. Więcej, a powodem jest blisko.

Właściwie ten przepis Chcę pogratulować pięknej połowy ludzkości z nadchodzącym świętem wiosny.

Składniki na sałatka jarzynowa z łososiem:

pół pomarańczowy lub żółty papryka

olej roślinny do tankowania

Sól do smaku

Przygotowanie sałatka jarzynowa z łososiem:

Ja pre-solonego łososia. Bezpośrednio przed sałatki muszą marynować cebulę, pokrojone w plasterki pierścienie lub pierścieni. Należy zauważyć, że wszystkie te składniki są przyjmowane w małych ilościach. Wiele z nich, i od tego, jak się okazuje dużą ilość sałaty.

Mark i najbardziej wygodny pojemnik do mieszania. Duże kawałki sałaty złamać tam. Ryby pokroić na małe kawałki.

I to jest możliwe, a duża – kwestia gustu.

Ogórki okręgi posiekać połówki. Z papryki usunąć rdzeń i oczyścić z nasion. Pokroić na małe kawałki.

Wziąłem pomidory cherry Sałatka nie jest przypadkowe. Po pierwsze, to jest piękne. Po drugie, od wiosny sprzedawanych w pomidorach Syberii – są smaczne. Późnym latem i jesienią, chciałbym używać zwykłych pomidorów. Wiśniowe pomidory pokroić na połówki.

Och, bardzo ładne wyglądają. Połącz wszystkie składniki sałatki razem. Wlać olej i wymieszać, dodać sól, jeśli to konieczne.

Podawać sałatkę z łososia w dużej salaterce może lub poszczególnych spodki. Wczoraj złożył tę sałatkę jako dodatek, smażyć kurczaka w panierce niego. Wynik był pyszny obiad, przyzwoity poziom restauracja, zarówno w smaku i wyglądzie.

Przygotować podstawowe i proste, a wszystkie potrawy na tej stronie. Smacznego.

Share →