Sałatka z ananasem i konserw rybnych

Sałatka z ananasem i konserw rybnych

Taki Sałatka z ananasem i konserw rybnych będzie ozdobą każdej świątecznym stole, a nie tylko na wakacje. On jest bardzo pożywne i nigdy nie jest nudne w mojej rodzinie. I moje życie nie wyobrażam sobie nie jeść ryby, więc gotować go przez cały czas. I nawet jeśli nie ma świeżych ryb jest zawsze pod ręką, konserwy banku.

Ciesz się z gotowania!

Składniki do sałatki z ananasem i konserw rybnych:

Zapasy:

  1. Głęboka miska
  2. Deska do krojenia
  3. Ostry nóż
  4. Kuchenka
  5. Durszlak
  6. Drewniana łopatka
  7. Sztućce
  8. Pan
  9. Posiłki lub a la carte dania

Przygotowanie sałatka z ananasem i konserw rybnych.

Ryż przemywa kilkakrotnie pod bieżącą zimną wodą, przesuwamy do rondla i zalać zimną wodą ( 1: 2 ), Dodać trochę soli i gotować, aż gotowanego ryżu. Podczas gotowania ryżu może patrzeć na opakowaniu.

Jaja kurze umieścić w rondelku, dodać zimnej wody, tak aby całkowicie pokrywa je umieścić na kuchence i gotować do miękkości około 10 minut. Spuścić wodę z garnka i dodać zimnej wody, chłodzenia jaja.

Świeży ananas obrane, pokrojone ogony, przeciąć na pół, pokroić na małe wielkości kostki. Jeśli nie ma świeżego ananasa, korzystają z puszki. Otworzyć słoik z puszki soku z ananasa, odsączone, otrzymujemy kręgi banków i pokroić w kostkę.

Odłóż plasterki ananasa w osobnym naczyniu.

Ser rub na grubej tarce lub pokroić w długie paski. Zieloni umyć pod bieżącą wodą, pokroić łodygi i suszyć je na serwetce. Drobno posiekać pietruszkę.

Zdobywaj warstw sałatka. Aby rozpocząć ryż spread, konserwy różowy łosoś otwarte, nalał do szklanki z płynem z nim, a ryby same przesunąć górną część ryżu i align równomiernie widelcem. Dokonywanie tablicę majonezem. Następnie rozprzestrzenił połowę sera, plasterki pomidorów cherry podłogi, ponownie zrobić tablicę majonezem.

Następnie świeże plasterki ananasa (lub w puszkach), pozostałe ser, następnie kraty majonezu.

Włożyć pokrojone w kostkę jajka najwyższej, po prostu zrobić siatkę majonezem, jak pokazano na rysunku i udekorować natką pietruszki lub koperkiem. Daj moczyć sałaty 30 minut .

Krok 6: Podawać sałatkę z ananasem i konserw rybnych.

Gotowość sałaty pokroić na kawałki i rozprowadza na płytkach w części, lub pocztą na uroczystym stole na dużym talerzu.

Smacznego!

Wskazówki do receptury:

— Wiśniowe pomidory mogą zastąpić tradycyjne pomidory, które również muszą być zmielone i można zastąpić świeżym awokado, które na pewno trzeba umyć, obrać, usunąć nasiona, a następnie drobno posiekać lub ruszt.

— Także do dekoracji, można zetrzeć na szczycie jasnych żółtek, wstępnie gotowane, a następnie udekorować zielenią.

— Majonez jest najlepiej użyć bardzo tłuste, bez dodatkowych środków aromatyzujących.

Share →