Sałatka z grzybami i kurczakiem

Sałatka z grzybami i kurczakiem

Czas gotowania:. 3 godz 0 min

To pyszne sałatki w naszej rodzinie często przygotowywane przez "uroczysty" Przyczyny zamiast tradycyjnej rosyjskiej sałatki. Okazuje się nie gorzej! Podzielam proste przepisy na sałatki z grzybami i kurczakiem.

Opis preparatu:

Podzielę się z tobą mały sekret – to można przygotować sałatkę nie tylko smażone, ale także gotowane, marynowane, a nawet świeże grzyby. Ponadto, za każdym razem będzie już otrzymali inne danie – wybrać swoje "smak i kolor"!

Ja dla siebie znaleźli idealnym rozwiązaniem – grzyby smażone w oleju. Okazuje się, bardzo smaczne! W każdym razie, oryginalny, niż nudne "Olivier",

Przepis Sałatka z grzybami gotowanie kurczaka specjalnej złożoności i, szczerze mówiąc, nie różni się tak pewny, że Twoje problemy nie pojawią. Tym bardziej, że towarzyszę mu krok po kroku proces zdjęć – mam nadzieję, że pomoże Ci szybko i przyjemnie zbudować to pyszne i piękne sałatki!

Składniki:

    Filety z piersi kurczaka lub — 1 Każdy (około 300-400 gramów) Grzyby — 300 g ziemniaków — 2-3 sztuk Pickles — 2-3 sztuk Szczypiorek — Do smaku (opcjonalnie) sól — Do smaku zmielony czarny pieprz — Do smaku Śmietana — 2/3 szklanki Musztarda — 1 łyżeczka oleju — 2-3 łyżki. łyżki

Porcje: 3-4

Share →