Sałatka z kurczaka z kiwi. Przepis Gotowanie

Sałatka z kurczaka z kiwi. Przepis Gotowanie

Pyszne, niezwykłe i łatwe do przygotowania sałatki. Niezwykłe połączenie składników sprawia, że ​​smak sałatki wykwintne i niepowtarzalne.

Składniki do sałatki z kurczaka z kiwi

2 marchewki

Przygotowanie sałatki

4 – starta marchewka gotowana

5 – tarte jabłko

6 – tarty żółtka.

Sałatka może być ozdobione plasterkami kiwi i zioła.

Appetit!

Sałata. Historia.

Słowo "sałata" pochodzi od włoskiego "salato", Co oznacza, "słony",

Sałatka – zimna potrawa z kawałków ziół, warzyw i / lub owoców przyprawione sosem.

Jak sos może służyć masło, majonez, sosy różne pikantne.

Po pierwsze, sałatka rozumieć danie składające się wyłącznie z surowych liści i trawy ogrodu, zwanego sałatki.

W kuchni sałatki pojawił dzięki starożytnych Rzymian. Wiedzieli, sałatki wciąż dwa i pół tysiąca lat temu, i jest przygotowana przede wszystkim z cykoria, pietruszki i cebuli, przyprawiona miodu, pieprz, sól.

We Francji, sałatki stały się popularne w okresie wczesnego średniowiecza, były podawane jako pyszne danie do pieczeni. Sałatki bardzo dobrze z siedzibą we Francji. Francuska miłość znakomity przysmak, korzystnych warunków dla wzrostu warzyw i ziół pomógł znaleźć sałatki "drugi dom",

Jako część sałaty pojawił ser, mięta, pietruszka i sałaty – urządzenie o neutralnym smaku, składający się z kilku liści, które później stały się znane jako sałatka.

Dopiero pod koniec 18 wieku w recepturze sałatkowym zawarte kapusta, seler i pieprz. A po nich – świeże ogórki, szparagi, karczochy – roślin tego samego koloru zielonego.

W sałatka może zawierać żadnych jadalnych ziół – mniszek lekarski, cykoria, łabędzie i wiele innych. Dzikie trawy zawierają rzadkie witaminy i minerały. Rośliny te są najlepiej użyć w surowy sałatkowy.

Share →