Sałatka z tuńczyka i jajko sadzone

Sałatka z tuńczyka i jajko sadzone

Tuna Salad – jeden z najbardziej popularnych sałatek rybnych i nie bez powodu. Mięso tuńczyka tłuszczowych, ma małe kości, jest idealny do sałatki. Sałatka z tuńczyka jest zawsze lekkie i pożywne, a są bardzo delikatny i wyrafinowany smak.

Jajko gotowane na parze – francuska wersja jajka na twardo. Głównym punktem jest to, że jajka są gotowane, bez powłoki. Dawna planuje spróbować samemu, słyszałem wiele na temat, że od pierwszej chwili, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, więc uzbrojony w tuzin jaj.

Ale w rzeczywistości, jeśli się technologią, to wszystko jest bardzo proste. Jajka sadzone można jeść na śniadanie z kawałkiem świeżego chleba, posypać solą, a także wiele różnych odmian sałaty. Przygotujemy sałatkę z tuńczyka.

Sałatka z tuńczykiem Składniki (2 porcje): 

  • Konserwy z tuńczyka – jeden bank
  • Sałatka (lepiej różne) – 100 g,
  • Jajko – 2 szt.
  • Wiśniowe pomidory – 100 g
  • Oliwa z oliwek – 3 łyżki. łyżki,
  • Kukurydza w puszkach – 0,5 banki,
  • Sok z cytryny – 2 łyżki. łyżki,
  • Słodkie musztarda – 1 łyżeczka,.
  • Sól i pieprz.

Przepis gotowania Sałatka z tuńczyka:

Sałatka z moich ostrożnie piasku papieru vymokayut ręczniki, aby pozbyć się nadmiaru wody. Tear ręce.

Moje pomidory i przeciąć na pół.

Do sosu, wymieszać oliwę, musztardę, sok z cytryny, sól i pieprz.

Dokładnie wymieszać.

Najważniejszym krokiem w przygotowaniu sałatka z tuńczyka – gotować jajka prawidłowo. Weź tylko świeże jaja, w przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo, że białko będzie rozmyty i nie złapał torbę.

Podpalony mały rondel z wodą, około 1-1,5 litra, sól. Doprowadzić do wrzenia. Jeśli nie jesteś pewien, co do świeżości jaj, to lepiej, aby dodać 1 łyżkę. łyżka octu. Podać wodę do wrzenia.

Podział Jajko w małej miseczce lub filiżance. Kiedy woda zaczęła wrzeć zmniejszyć ogień, wziąć bat i zrobić mały jacuzzi na patelni. Wlać jajka pochodzą z miski wewnątrz lejka.

Gotować 3 minuty.

Wyjmujemy łyżką cedzakową. Jeśli jajko wyszedł obdarty krawędź białko może być starannie przycięte. Pod kątem gotowany jaj białka całkowicie spawane, a spready żółtko.

Umieszczenie go w misce z sałaty, pomidorów i kukurydzy mix.

Rozprowadzić na talerzu z sałatką z tuńczyka i polać sosem. Następnie umieść na wierzchu jajko sadzone i podawać natychmiast, aż jajko nie jest zavetrilos.

Share →