Sałatki na zimę

Sałatki na zimę

Chcę podzielić się przepis na bardzo smaczne sałatki w zimie, moim zdaniem, większość z jego uroku jest to, że składa się z najpopularniejszych warzyw, które są sprzedawane na każdym rynku, ale to wychodzi bardzo smaczne dzięki ich apetyczny wiadomości. W rzeczywistości składa się tylko z trzech głównych elementów składowych.

Trzy kilogramy cukinii biorę półtora kilo cebuli i marchwi. Umyte i obrane cukinia I pokroić w dużą kostkę, cebula – drobną kostkę, marchew – przetarł na grubej tarce, a następnie trzeba znaleźć odpowiedni pojemnik (na tyle warzyw jak ja – nie mniej niż 10 litrów), wlać do niej szklankę słonecznika oleju, umieścić w ogniu.

Najpierw położył cebulę, smażyć Nie trzeba wiele, wystarczy umieścić na dziesięć minut, a następnie dodać marchewkę i mieszać przez kolejne 10 minut wygasnąć. Przynajmniej dodać cukinię i pieczona sałatka jest już prawie gotowy na kolejne dziesięć minut – piętnaście.

Najtrudniej – z tyłu, teraz dodać trzy łyżki soli, pięć łyżek cukru i trzy łyżki octu, wszystkie starannie mieszane, pokryte pokrywką i duszona na małym ogniu przez godzinę. Przynajmniej dodać jedną łyżkę pieprzu czarnego, sałata znów miesza, a to może być rozłożone na wysterylizowanych słoików i dokręcić.

Wszystkie składniki nie są drogie, jest w prawie każdym domu, przygotować szybko, a zimą będzie to bardzo smaczne!

Sałatka z zielonych pomidorów polowania na zimę

Share →